Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


«Львів-ТБ» видаватиме газету
Львівська обласна рада заснувала газету. Видаватиме її комунальна телекомпанія «Львів-ТБ».

Вчора, 28 лютого, депутати Львівської обласної ради підтримали рішення про заснування друкованого засобу масової інформації облради, повідомила прес-служба ЛОР. Це буде газета і називатиметься вона «Львівщина. Газета Львівської обласної ради».

Мороку, пов’язану з державною реєстрацією газети, депутати переклали на ТРК «Львів-ТБ», комунальне підприємство облради. «Львів-ТБ» також надалі буде забезпечувати видання і розповсюдження газети.

Фінансування видання здійснюватиметься з коштів, передбачених на функціонування «Львів-ТБ».

Если Вы хотите отлично провести отпуск в Крыму, не скупитесь — выберите себе лучший номер в одной из гостиниц Севастополя на сайте sevactopol-otdyh.com. Номер можно подобрать долларов за сто г севастополя


Склад редакційної колегії затверджуватиметься головою Львівської облради за поданням постійної комісії з питань культури, історико-культурної спадщини, духовного відродження та засобів масової інформації.

Нагадаємо, у 2011 році «Львів-ТБ» втратила можливість виходити в ефір на 12 каналі Львівського телебачення. Зрештою телевізійники вирішили запустити мовлення через супутник, але 22 лютого 2012 року Нацрада відмовила «Львів-ТБ» у видачі відповідної ліцензії. Регулятор пояснив відмову відсутністю у заявника економічних, фінансових, технічних можливостей для здійснення мовлення. Хоча Львівська облрада включила в бюджет Львівщини на 2012 рік кошти на фінансування телекомпанії (включаючи кошти на оплату супутникової ємності, заміну застарілого обладнання, збільшення штату і т.ін.), заявив депутат ЛОР від ВО «Свобода» Олександр Москалюк.

При цьому журналісти «Львів-ТБ», як повідомив раніше голова бюджетної комісії облради Ярослав Качмарик, уже два місяці не отримують зарплату.

Напишіть, що Ви думаєте з приводу появи газети Львівської облради, скориставшись формою додавання коментарів


«Прес-Центр»
Категорія: Львів | Опубліковано: 29.02.2012 14:43
Ключові слова: газета, Львів-ТБ, Львівська обласна рада, ЛьвівщинаУсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися