Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


«Львівська газета» розмріялась повернути собі колишню популярність
З 17 травня «Львівська газета» вийде у новому форматі і збільшить кількість сторінок з 24-х до 32-х. Про це повідомляє редакція видання, передає «Телекритика».

Готуються до оновлення рубрики «Коментарі», «Світ», «Репортаж», «Мандри», «Стиль». Також з’явиться нова рубрика Galicia Incognita, яку вестиме історик Ігор Чорновол.

Як розказав у коментарі «Телекритиці», директор і головний редактор видання Ігор Гулик, ці зміни пов’язані з бажанням посилити свої позиції: «Стане більш ширшою палітра того, що ми висвітлюємо. Я повернувся у видання півтора роки тому, і у нас нарешті зібралась команда журналістів, які раніше працювали над "Львівською газетою", однак через різні обставини пішли з видання. Тепер вони повернулись сюди. І ми вирішили згадати часи, коли «Львівська газета» була другою за популярністю».

За його словами у виданні збільшиться кількість регіональних матеріалів про проблеми у Тернопільіській та Івано-Франківській областях. Ціна видання залишиться незмінною 1 гривня.

Пан Гулик зазначив, що наступним кроком стане додатку газети про телебачення. Зараз він складається з телепрограми на 40 каналів.

«Я би хотів додати у нього більше пізнавальної інформації про телебачення, кіно. Щоб це була не лише телепрограма, а своєрідний телегід. Анонси звичайно цікаві, але в регіоні є канали, які потребували б рецензування та аналізу», - зазначив Ігор Гулик.


«Прес-Центр»
Категорія: Львів | Опубліковано: 24.04.2012 14:11
Ключові слова: Ігор Чорновол, Львівська газета, Ігор ГуликУсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися