Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


Львівська облрада створила ТКК з вивчення ситуації з «УТ-Захід»

Львівська обласна рада створила тимчасову контрольну комісію з вивчення питання погодження комунальному підприємству Львівської обласної ради «Телекомпанія «Львів-ТБ» стати співзасновником телерадіокомпанія «УТ-Захід».

 

За це рішення проголосували 95 депутатів, 21 – не брали участі у голосуванні, передає Вголос.

 

Головою комісії обрали заступника голови облради Петра Колодія. До комісії увійшли: Олег Немчінов, Олександр Старовойт, Олег Кристиняк, Микола Сипливий.

 

Іншим пунктом цього рішення депутати зупинили дію рішення від 10.03.2009  «Про питання участі Львівської обласної ради у ТзОВ «Телерадіокомпанія УТ-Захід» на період роботи тимчасової контрольної комісії.

 

Ініціював прийняття цього питання голова Львівської обласної ради Мирослав Сеник. 

 

Нагадаємо, що у березні цього року Львівська облрада прийняла рішення про свою участь у статутному капіталі (фонді) ТзОВ «Телерадіокомпанія «УТ-Захід». Згідно з рішенням, ЛОР доручила КП облради «Львів-ТБ» виступити від імені ЛОР співзасновником ТзОВ «Телерадіокомпанія «УТ-Захід» із часткою 33,333% у статутному капіталі (фонді) ТзОВ майном на загальну суму 1 885 687 грн.

 

До «УТ-Захід» також увійшли аналогічними частками: ТзОВ «УТ-3» та ТзОВ «Телерадіокомпанія Міст ТБ».

 

20 листопада на УТ-Захід були показані відеозаписи зустрічі власника ТРК Міст Петра Димінського з гендиректором ЛОДТРК Ярославом Климовичем та гендиректорм Львів-ТБ Михайлом Хвойницьким. 

 

 

«Прес-Центр»

Категорія: Львів | Опубліковано: 24.11.2009 12:48
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися