Меню

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Прес-релізи » Влада


Львівські депутати наполягають, щоб злітно-посадкову смугу Міжнародного аеропорту «Львів» не скорочували
Депутати Львівської міської ради висунули вимогу до керівництва держави в жодному разі не скорочувати злітно-посадкову смугу (ЗПС) Міжнародного аеропорту «Львів».

Про це йдеться у їхньому запиті до президента Віктора Януковича та прем’єр-міністра Миколи Азарова, повідомила «Прес-Центр» прес-служба ЛМО «Фронт Змін».

Депутати наполягають, щоб в Києві все-таки знайшли кошти на реалізацію проекту у тому варіанті, який передбачав спорудження ЗПС довжиною 3,5 кілометри.

«Злітна смуга довжиною 3,5 км. надасть можливість для Львова стати великим транспортно-логістичним центром Східної Європи. Це серйозно збільшить рух літаків, адже авіакомпанії, у яких відсутні малі літаки, зможуть також використовувати цю смугу і, відповідно, львівський аеропорт отримуватиме значно більші прибутки», — сказано у депутатському запиті.

«Оскільки у 2022 році в Україні планується проведення олімпіади, а у 2016 році Львів має всі шанси на те, щоб разом із Любліном стати культурною столицею Європи, питання необхідності зручного та численного транспортування людей в Україну та до Львова зокрема, в будь-якому разі постане найближчим часом і керівництво держави не може цього не розуміти», — додають депутати.

Міські обранці висловлюють переконання, що рішення про урізання злітно-посадкової смуги свідчить про те, що чинна влада немажає зростання значення Західної України на карті Європи та перетворення Львова у повітряний центр, що пов’язуватиме вантажні та пасажиропотоки з Європи та Азії.
 
Депутатський запит підготував та оголосив депутат Львівської міськради Андрій Якимів («Фронт Змін»).

*

Широка страна моя родная! Посетите украшение Восточной Сибири, столицу Красноярского края город Красноярск. В этот крупный туристический и культурный центр налажены прямые авиарейсы, поскольку в городе есть аэропорт красноярск ждет Вас. Авиабилеты в Красноярск лучше всего заказать в sambookia.com.


«Прес-Центр»
Категорія: Влада | Опубліковано: 02.04.2011 20:58
Ключові слова: злітно-посадкова смуга, Львів, аеропорт, Фронт ЗмінУсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися