Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


Львівську ОДТРК звільнили від сплати пайового внеску за багатоповерхівку для журналістів
Львівська міська рада звільнила Львівську обласну державну телерадіокомпанію (ЛОДТРК) від сплати пайового внеску у створення і розвиток інженерно-транспортної і соціальної інфраструктури про будівництві багатоквартирного будинку.

За відповідну ухвалу 1 березня проголосували 67 депутатів.

Пайовий внесок мав би скласти майже 928 тис. гривень.

Попередньо начальник департаменту економічної політики міськради Ірина Кулинич зазначила, що цей будинок зводять для членів Спілки журналістів, викладачів та випускників факультету журналістики Львівського національного університету ім. І. Франка та працівників львівських ЗМІ.

На вимогу депутатів Ірина Кулинич зачитала список тих, хто отримає житло в цьому будинку. Загалом — 97 прізвищ.

Міський голова Львова Андрій Садовий повідомив, що перелік прізвищ пайовиків буде розміщений на сайті міської ради, щоб процес був максимально публічний.

Як повідомляв «Прес-Центр», 6 грудня 2010 року Львівська міська рада затвердила Львівській ОДТРК проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Панча, 12-18.

Ділянку площею 0,724 га ЛОДТРК отримає у постійне користування для будівництва багатоквартирного житлового будинку. Очікувалось, що квартири у цьому будинку отримуватимуть журналісти не лише держтелерадіокомпанії, але й члени НСЖУ та працівники інших ЗМІ Львова.
 
Будинок для журналістів матиме 9 000 кв. м площі житла та 400 кв. м офісних приміщень.


«Прес-Центр»
Категорія: Львів | Опубліковано: 02.03.2012 18:47
Ключові слова: Ірина Кулинич, Андрій Садовий, ЛОДТРК, Львівське телебачення, будинок для журналістівУсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися