Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


Медіа-підтримка львівсько-трускавецького Економічного форуму обійдеться у 60 000 – 100 000 гривень
Від 60 000 до 100 000 гривень довелося проспонсорувати ЗМІ, які виявили бажання надати медіа-підтримку Х Міжнародному економічному форуму «Транскордонне співробітництво. Погляд у майбутнє».

Вартість спонсорських пакетів оприлюднена на офіційному сайті Форуму, передає «Вголос про економіку».

Зокрема, у 60 тис. грн. організатори оцінили вартість простого медіа-партнерства, а у 100 тис. грн. – генерального медіа-партнерства.

Різниця полягає в тому, що генеральному медіа-партнеру Форуму присвоять відповідний почесний статус, він матиме 10 хвилин виступу в секційному засіданні Форуму, а також від нього безкоштовно участь у Форумі зможуть взяти дві особи, а не одна, як визначено для простих медіа-партнерів.

Решта благ у генерального та простого медіа-партнерів співпадають.

Так, вони зможуть розмістити власний рекламний щит у конференц-залі, їхні рекламні матеріали включать до офіційних папок, які вручають учасникам, почесним гостям Форуму та журналістам. Окрім того, їхня повноколірна рекламна продукція буде розміщена в офіційному каталозі Форуму, логотип та банер – на офіційному інтернет-сайті Форуму. Також медіа-партнери отримають почесні дипломи партнерів. 

Х Міжнародний економічний форум «Транскордонне співробітництво. Погляд у майбутнє» проходитиме 7-8 жовтня 2010 року у Львові і Трускавці.


Press-centre.com.ua
Категорія: Львів | Опубліковано: 06.10.2010 16:01
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися