Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


Мер Львова знову нарвався на позов від газети «Ратуша»
Газета Львівської міської ради «Ратуша» вчергове подала до суду на міського голову Львова Андрія Садового за образу ділової репутації видання.

Про це Press-centre.com.ua повідомила редколегія «Ратуші».

В журналі «Корреспондент» за 3 вересня 2010 року у статті «Средства массовой агитации» мер Львова, зокрема, заявив: «Ратуша» отказывается сотрудничать с горсоветом и мэрией, в частности, не хочет печатать решения, которые принимают эти органы власти», а також "«Ратушу» почти никто не покупает”.

У позовній заяві головний редактор видання Микола Савельєв назвав цю інформацію неправдивою, позаяк газета ні в усній, ні в письмовій формі не відмовлялася розміщувати оголошення; реалізація видання теж на непоганому рівні: повернення непроданих примірників газети становить лише 10-16%.

Судовий позов від видання Львівської міської ради газети «Ратуша» на міського голову Андрія Садового та співвідповідача журнал «Корреспондент» надіслано в Галицький районний суд м. Львова. Позивач вимагає у мера спростування поширеної ним неправдивої інформації на сторінках журналу «Корреспондент», не вимагаючи жодної матеріальної компенсації за завдані моральні збитки.
Категорія: Львів | Опубліковано: 24.09.2010 13:57
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися