Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


Михальчишин передумав судитись із Zaxid.net
Сім’я «свободівця» Юрія Михальчишина та інтернет-видання Zaxid.net домовились мирним шляхом залагодити скандал довкола одіозної публікації.

Як повідомляє «Гал-інфо» з посиланням на Юрія Михальчишина, його батько Андріян не подаватиме на Zaxid.net до суду, натомість інтернет-видання визнає викладену в публікації інформацію неправдивою та опублікує спростування.

«Вимагаючи спростувати недостовірну інформацію про те, що нібито гросмейстер Адріян Михальчишин відмовився від українського громадянства, але, з іншого боку, не бажаючи в умовах становленння авторитарного режиму вступати у судовий процес з україномовним Інтернет-виданням, мій батько на особистій зустрічі з редактором «Захід.нет» погодився обмежитися публікацією спростування вказаних вище недостовірних даних. Відтак, інцидент з виданням «Захід.нет» буде вичерпано без судового процесу», — сказав Михальчишин-молодший.

Нагадаємо, раніше Юрій Михальчишин заявив про намір подати на Zaxid.net до суду за публікацію інформації про те, що його батько Андріян Михальчишин відмовився від українського громадянства.

21 жовтня 2010 року політичний журналіст Zaxid.net Данило Мокрик у своєму блозі, розміщеному на тому ж Zaxid.net, написав, що батько Юрія Михальчишина у 1999 році позбувся українського громадянства, отримавши словенський паспорт. При цьому журналіст посилався на відомості інтернет-ресурсу «Вікіпедія».


Press-centre.com.ua
Категорія: Львів | Опубліковано: 20.12.2010 18:43
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися