Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Україна


Мін'юст пропонує удосконалити законодавство про державну реєстрацію друкованих ЗМІ

Міністерством юстиції України розроблено проект змін до Закону України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні», метою якого є удосконалення системи реєстрації друкованих засобів масової інформації, спрощення процедури подання документів на реєстрацію та удосконалення процедури надання державних (адміністративних) послуг.

 

Про це «Прес-Центр» повідомила прес-служба Мін’юсту.

 

Законопроектом пропонується усунути правові колізії, які існують у чинному Законі «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні». Крім того, виходячи з практичного досвіду по реєстрації друкованих ЗМІ, Мін‘юст пропонує удосконалити відповідну законодавчу процедуру.

 

Серед колізій, які передбачається усунути шляхом ухвалення змін до чинного закону -  врегулювання питання використання назв друкованих засобів масової інформації; врегулювання відносин між співзасновниками друкованих засобів масової інформації щодо заснування видання та передачі прав на заснування видання; питання захисту прав засновників друкованих засобів масової інформації від недобросовісної конкуренції.

 

Удосконалити пропонується процедури державної реєстрації друкованих засобів масової інформації шляхом: визначення вичерпного переліку установчих документів, які подаються до реєструючого органу та встановлення терміну дії свідоцтва про державну реєстрації друкованого засобу масової інформації з метою встановлення контролю за  ринком  друкованих засобів масової інформації.

 

З текстом законопроекту можна ознайомитися на сайті Міністерства юстиції в рубриці «Обговорюємо законопроекти» (www.minjust.gov.ua).

 

Зауваження та пропозиції до проекту закону прийматимуться до 14 грудня 2009 року за адресою: м. Київ, пров. Рильський, 10, Міністерство юстиції, Департамент легалізації та регулювання діяльності бюро кредитних історій або на електронну пошту: regzmi@minjust.gov.ua.

Категорія: Україна | Опубліковано: 20.11.2009 16:26
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися