Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Україна


Міноборони видало перший номер журналу про миротворців
Бібліотеки Львівської області першими в Україні отримали перший номер нового журналу «України миротворці», яке видало Міністерство оборони.

Як повідомляє «Вголос», презентація видання відбулася у четвер, 11 серпня, у Львівській обласній універсальній науковій бібліотеці.

За словами керівника Західного регіонального медіа-центру МОУ Олександра Поронюка, створення журналу ініціював Департамент преси та зв’язків із засобами масової інформації оборонного відомства. Кошти для журналу частково виділило військове відомство, а частково ті, хто сам брав участь у миротворчих операціях.

«Готували журнал близько півроку. У ньому представлені творчі доробки військових, цивільних журналістів та фотокореспондентів провідних українських видань, які в різні роки брали безпосередню участь у миротворчих операціях», — сказав Поронюк.

Перші примірники видання сьогодні отримали бібліотеки Львівщини. Олександр Поронюк зазначив, що це дуже символічно, що журнал почав розповсюджуватися бібліотеками України саме зі Львова, бо зі здобуттям незалежності Львівщина була першою, хто відправив своїх людей для участі в операціях ООН по збереженню миру.

Наклад видання – 6000 примірників.

Журнал видали для молодого покоління. «Для тих, хто в перспективі мріє стати офіцером не лише збройних сил, а й інших силових структур для захисту національних інтересів держави», — додав Олександр Поронюк.

Керівник Західного регіонального медіа-центру пояснив, чому обрали саме журнальний формат видання: з одного боку, через фінансове питання, з іншого, зважаюи на запити сучасного читача. Адже саме кольоровий ілюстрований журнал – це найближчий формат до молоді.

Олесандр Поронюк підкреслив, що з 1992 року в міжнародних миротворчих організаціях взяли участь понад 37 тисяч українських військовослужбовців. Також він нагадав, що в історії України був період, коли державу хотіли виключити з ООН через неплатоспроможність. «І лише за рахунок українських збройних сил, які поїхали на миротворчі операції, Україна спочатку зупинила свої борги, а потім і повністю їх ліквідувала», — підсумував Олександр Поронюк.


«Прес-Центр»
Категорія: Україна | Опубліковано: 12.08.2011 10:33
Ключові слова: України миротворці, журнал, МіноборониУсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися