Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


Міськрада погодила Львівській ОДТРК місце під будівництво багатоквартирного будинку
Сесія Львівської міської ради 24 червня прийняла ухвалу про погодження Львівській обласній державній телерадіокомпанії місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. П. Панча, 12-18, повідомляє ЗІК.
 
Як йдеться в ухвалі, ЛОДТРК погоджують місця розташування земельної ділянки, площею 0,7240 га на вул. П. Панча, 12-18 у постійне користування для будівництва багатоквартирного житлового будинку за рахунок земель, що не надані у власність або користування.

Іншим пунктом зазначено, що ЛОДТРК має подати у встановленому порядку міській раді на затвердження проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки. Зі слів депутатів, вони ознайомлені зі списком на кооперативну чергу журналістів, які займуть майбутнє житло. Однак сам список до проекту ухвали ніхто не підкріплював. Зокрема, у коментарі журналістам депутат Юрій Кужелюк зазначив, що це житло буде не для працівників лише самого «12 каналу», а для членів Спілки журналістів, однак, оскільки Климович очолює і те, й інше, землю вирішили закріпити за телекомпанією. «Чому так?» – «Бо так вирішили», – прозвучало у відповідь.

Довідка ЗІКу.

На сесію Львівської міської ради 7 травня виносили питання про надання земельної ділянки на вул. Панча для будівництва житла для журналістів. Однак депутати не підтримали цю ухвалу, віддавши за неї лише 37 голосів. Про це повідомив кореспондент ЗІКу. Як підтвердив у коментарі журналістам начальник управління природних ресурсів та регулювання земельних відносин Львівської міської ради Михайло Бокало, це земля для будівництва житла для журналістів, про що вже йшлося більше року. Однак насправді землю виділяють державному підприємству і суто його працівникам, а це можуть бути як журналісти, так і водії, прибиральники чи інший персонал.

Варто зауважити, що в тексті ухвали, розданої журналістам, не зазначено, що це земля для журналістів. Цікавий й той факт, що раніше говорилося про те, що ділянку для журналістів буде надано Львівській обласній організації Національній спілці журналістів України, яку очолює Ярослав Климович. Він же водночас і гендиректор Львівської ОДТРК. Сам же Климович неодноразово в коментарях ЗІКу наголошував, що «приблизно 50-60 осіб зможуть отримати житло, яких визначатиме ЛОО Спілки журналістів спільно з профспілкою «Журналіст України». У першу чергу, йдеться про молодих журналістів. У черзі на житло є люди, які не є членами Спілки, однак перевага надаватиметься членам Спілки». Однак у документі про це ні слова. До прикладу, коли на сесії розглядалося питання про надання обіцяних земельних ділянок для освітян, депутати не підтримали цей документ і основним аргументом назвали те, що для початку слід створити житловий кооператив з освітян, адже виникає сумнів, чи саме вони поселяться в це збудоване житло.


«Прес-Центр»
Категорія: Львів | Опубліковано: 24.06.2010 20:58
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися