Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


Міськрада зволікає з дозволом на будівництво «журналістського будинку»
Виконком Львівської міської ради переніс розгляд питання про надання дозволу на будівництво багатоквартирного будинку Львівській обласній держтелерадіокомпанії.

Члени виконкому у понеділок, 1 серпня, не змогли затвердити містобудівне обгрунтування та містобудівні умови й обмеження забудови земельної ділянки на проектування та будівництво будинку на вулиці Панча, 12-18.

Питання відправили на доопрацювання в юридичне управління ЛМР.

Повернутись до нього питання члени виконкому збираються найближчої п’ятниці.

Коментуючи проект даного рішення, перший заступник міського голови Олег Синютка зауважив, що для надання усіх необхідних дозволів, потрібно вивчити усі питання, що стосуються, в тому числі, нарахування пайових внесків, наявності інвестиційних коштів в будівництві даного об’єкту та інших питань.

«Хоча ми, однозначно, не заперечуємо проти надання дозволів на будівництво будинку, проте, через те, що всі питання не вивчили до кінця, варто перенести ухвалення цього питання на п’ятницю», — підкреслив Олег Синютка.

Секретар Львівської міської ради Василь Павлюк, погоджуючись з аргументами щодо необхідності додаткового вивчення даного питання, наголосив, що важливо, щоб усі питання з документами було погоджено якнайшвидше.

«Потрібно не затягувати це питання, адже зараз літня пора, і потрібно, аби журналісти ще до кінця літа могли почати будівельні роботи», — сказав депутат.

Нагадаємо, 16 грудня 2010 року Львівська міська рада затвердила Львівській ОДТРК проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Панча, 12-18.

Ділянку площею 0,724 га ЛОДТРК отримає у постійне користування для будівництва багатоквартирного житлового будинку. Очікується, що квартири у цьому будинку отримуватимуть журналісти не лише держтелерадіокомпанії, але й члени НСЖУ та працівники інших ЗМІ Львова.

За матеріалами: «ЗІК», «Вголос», «Гал-інфо»


«Прес-Центр»
Категорія: Львів | Опубліковано: 02.08.2011 11:55
Ключові слова: журналісти, Панча, виконком, будинок, ЛОДТРК, ЛьвівУсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися