Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Анонси » Календар подій


МТС впроваджує рішення, яке забезпечить безпеку дітей в інтернеті
ПРЕС-РЕЛІЗ
09.07.2010


Оператор мобільного зв'язку «МТС Україна», 100%-ва дочірня компанія ВАТ «Мобільні ТелеСистеми», та Одеська національна академія зв'язку (ОНАЗ) ім. О.С. Попова оголошують про старт спільного проекту з убезпечення перебування дітей в інтернеті. Розроблене ОНАЗ програмне забезпечення буде протестоване в рамках проекту «Мобільний інтернет від МТС у школи».

9 липня компанія МТС представила у Львові результати дослідження інтернет-злочинів і поведінки дітей в інтернеті, які говорять про наявність проблеми безпечного для дітей інтернету. Разом із результатами дослідження МТС представила комплекс рішень спрямованих на забезпечення безпеки дітей в інтернеті.

Одне з існуючих - проект МТС з ОНАЗ, в рамках якого нова розробка Одеської національної академії зв'язку ім. А.С.Попова - система обмеження доступу до нецільовим ресурсів мережі інтернет - буде впроваджена і пройде тестування в дев'яти школах Одеси і Миколаєва, які раніше отримали бездротовий доступ до мережі інтернет за допомогою послуги «МТС Коннект 3G» в рамках проекту «Мобільний інтернет від МТС у школи» .

Роботи з установки почнуться найближчим часом і будуть закінчені до початку наступного навчального року. Ефективність даної системи будуть тестувати протягом кількох навчальних місяців. А її оцінку дадуть не тільки фахівці Академії, а й вчителі шкіл, а також технічні фахівці МТС. Після чого буде прийматися рішення про встановлення системи у львівських школах, які з листопада 2008 року користуються швидкісним інтернет-доступом в рамках проекту «Мобільний інтернет від МТС в школи». Це, зокрема, середні загальноосвітні школи № 3, № 5, № 34 та Львівський державний ліцей ім.Героїв Крут, ЗОШ «Провесінь».

«Інтернет, як і мобільний зв'язок, вже давно став невід'ємною частиною життя молоді. Важливо, щоб окрім переваг онлайн-серфінгу діти і підлітки також усвідомлювали і небезпеку, з якою вони можуть зіткнутися, перебуваючи у віртуальному просторі», - відзначив Кирило Дмитрієв, директор Західного територіального управління «МТС-Україна» - Як соціально відповідальна компанія, ми не тільки забезпечуємо школи бездротовим інтернетом від МТС, але й пропонуємо рішення, які допоможуть нашим абонентам вберегти дітей від недитячого контенту та загроз в інтенеті. Приємно, що для цього ми використовуємо науковий потенціал вітчизняних вчених та інженерів»

Свої рішення на прес-конференції у Львові також представила компанія Майкрософт.«Щорічно тренери-волонтери програми« Онляндія» проводять тисячі тренінгів для дітей, вчителів та батьків, де вчать правилам безпечного користування Інтернетом, - розповів Артур Кочарян, куратор проекту «Онляндія». - За 2 роки, що минули з моменту відкриття сайту «Онляндія», тренінги в школах, дитячих таборах і громадських організаціях пройшло понад 40 тис. дітей і понад 16 тис. дорослих. Завдяки зусиллям Коаліції за безпеку дітей в інтернеті, тема онлайн-безпеки дітей внесена до шкільної програми, а тепер про проблему зможуть також дізнатися абоненти МТС».Про Коаліцію за безпеку дітей в Інтернеті
Коаліція заснована компанією «Майкрософт Україна» у рамках програми «Партнерство в навчанні». Членами Коаліції є неурядові організації Всеукраїнська мережа протидії комерційної сексуальної експлуатації дітей (член міжнародної організації ЕКПАТ), Міжнародна Школа Рівних Можливостей, Міжнародний центр захисту дітей від експлуатації й викрадень, Міжнародна організація з міграції, Інститут інформаційного суспільства, Інтернет-Асоціація України, «Ла Страда – Україна», проект «Відкритий світ інформаційних технологій» (IDEA), Міжнародний дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ), Міністерство внутрішніх справ України, Міністерство з справ родини, молоді та спорту, Міністерство освіти та науки України, компанії «Майкрософт Україна», «Хьюлетт-Пакард», «Воля», «Астеліт» (торговельна марка life:), «Укртелеком» (торговельна марка «ОГО!»), «Київстар», «МТС Україна», «МакДональдз Юкрейн», Пресском, телекомунікаційна група Vega, платіжна система WebMoney Transfer, Американська торговельна палата в Україні, видавництво «Едіпрес Україна», «Гала радіо» та музикант Святослав Вакарчук.
Коаліція займається реалізацією програми «Безпека дітей в Інтернеті», що включає цілий ряд заходів, спрямованих на навчання дітей, учителів і батьків правилам безпечного користування Інтернетом, а також на створення відповідного законодавчого й нормативного середовища.

***
За додатковою інформацією звертайтесь:
Володимир Хіцяк
Експерт із зовнішніх зв’язків ЗТУ МТС-Україна
тел.: +380 50 430 15 15
e-mail: vkhitsyak@mts.com.ua
Категорія: Календар подій | Опубліковано: 13.07.2010 15:48
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися