Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


На газету «Літературний Львів» напали рейдери?
Громадськість вимагає від Президента України Віктора Януковича та правоохоронних органів втрутитись у ситуацію навколо часопису «Літературний Львів».

Про це повідомив УНІАН з посиланням на заяву, яку зробила на прес-конференції Марія Якубовська. Її у повідомленні інформагентства названо представником Львівської організації Національної спілки письменників України (ЛОНСПУ).

За словами Якубовської, 20 липня невідомі особи виламали та пограбували приміщення, яке займала редакція часопису «Літературний Львів». Нападники відмовились повернути трудовому колективу редакції комп’ютери з редакційними матеріалами та черговий наклад газети, а також не впустили працівників редакції до своїх робочих місць.

Якубовська ці події пов’язує з тим, що газета висвітлювала підготовку до проведення Всеукраїнського з’їзду письменників та порушувала питання про збереження і повернення майна, яке належить Національній спілці письменників України.

Якубовська наголосила, що у прокуратурі Львівської області спочатку відмовлялись прийняти заяву про захоплення приміщення ЛОНСПУ, але після вимоги письмово оформити відмову, таки прийняли документ.

«З цього приводу я звернулась до Президента Украйни та генерального прокурора з вимогою в силу наданих їм владних повноважень вжити необхідних заходів до працівників і керівників міліції, СБУ та припинити рейдерські дії, а винних притягнути до відповідальності згідно з чинним законодавством України», — сказала вона.

Слід нагадати, що у квітні 2011 року Марію Якубовську було звільнено з посади голови ЛОНСПУ та виключено з лав Національної спілки письменників України. З того часу між нею та керівництвом НСПУ триває конфлікт.

«Літературний Львів» — часопис Львівської організації НСПУ. Виходить з 1992 року. Газета була оновлена в 2005 році, і відтоді орієнтується на аудиторію школярів та молоді, що цікавиться сучасними тенденціями в літературі. Наклад: 1000 примірників.


«Прес-Центр»
Категорія: Львів | Опубліковано: 08.08.2011 12:35
Ключові слова: Літературний Львів, Марія Якубовська, рейдерство, НСПУУсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися