Меню

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Прес-релізи » Суспільство


На Пустомитівщині стартували змагання з футболу на Кубок Богдана Дубневича
Кубок Богдана ДубневичаФото: прес-служба Богдана Дубневича

ПРЕС-РЕЛІЗ
25.06.2012


У Пустомитівському районі (Львівська обл.) стартували змагання з футболу на Кубок Богдана Дубневича. Захід проводиться уперше, ініціював його депутат Львівської обласної ради Богдан Дубневич.

На Кубок Богдана Дубневича гратимуть загалом 97 команд у трьох категоріях — юнаки, дорослі і ветерани. Турнір триватиме аж до жовтня. Переможці отримають цінні призи.

Відкрилися змагання у неділю, 24 червня, матчами серед юнацьких команд, які одночасно відбулися на стадіонах у селах Давидів, Борщовичі та Ставчани.

„Ви погляньте, як багато в нас талановитої молоді, як вони технічно грають! У багатьох з цих хлопців є дорога у великий футбол”, — сказав у коментарі журналістам Богдан Дубневич.

„Вони, можливо, не мають великих тренерів, які б їх тренували, це все — хлопці-самоучки, але який гарний і видовищний сьогодні футбол”, — додав депутат.

Богдан Дубневич вже не перший рік підтримує розвиток футболу у районі. Він, зокрема, заснував фінансову допомогу для кожної з місцевих футбольних команд.

Крім того, футболісти завжди можуть розраховувати на допомогу Богдана Дубневича, коли заходить мова про пошиття нової форми, ремонт стадіонів тощо. Так, на завершальній стадії перебувають роботи зі здачі міні-футбольних полів із штучним покриттям у селах Підбірці, Борщовичі, Чижки, Давидів.

Кубок Богдана Дубневича

Кубок Богдана Дубневича

Кубок Богдана Дубневича

Кубок Богдана Дубневича

Кубок Богдана Дубневича

Кубок Богдана Дубневича

Кубок Богдана Дубневича

Кубок Богдана Дубневича


Прес-служба депутата Львівської обласної ради
Богдана Дубневича
Категорія: Суспільство | Опубліковано: 25.06.2012 17:08
Ключові слова: футбол, Кубок, Богдан ДубневичУсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися