Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


На Zaxid.net стартував проект «неВідомі львів’яни»
Інтернет-видання Zaxid.net розпочало проект «неВідомі львів’яни», в рамках якого пропонує читачам розповідати про їхніх знайомих, які роблять, або вже зробили щось насправді визначне.

Про це видання повідомило на своїй веб-сторінці.

«Хтось з наших сусідів конструює незнані досі механізми, але не знає, де їх застосувати. Хтось з наших родичів пише геніальні вірші, цікавий роман, захопливі оповідання, але досі його літературний доробок не надрукований з банальної причини - браку коштів. Хтось із наших друзів має хист до малювання, але, переймаючись відсутністю мистецької освіти, соромиться з’явитися зі своїми малюнками на публіку. Наші читачі повинні допомогти їм вийти у широкий світ. Реалізувати це не складно, варто лише зробити своєму героєві промоцію, заохотивши таким чином решту читачів, прочитавши цей коментар, проголосувати за описану особу, натиснувши кнопку «Подобається», — сказано у повідомленні.

Проект триватиме з 18 липня до 3 вересня 2011 року. За цей час буде обрано Топ-10 «неВідомих львів’ян». Про цих героїв Zaxid.net підготує повномасштабні публікації.

На переможців-промоутерів акції чекають призи. Наприклад, за презентацію героя, історія котрого переможе, читач отримає iPad.


«Прес-Центр»

Категорія: Львів | Опубліковано: 18.07.2011 19:11
Ключові слова: проект, Zaxid.net, невідомі львів'яниУсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися