Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


На «журналістський будинок» у Львові все ще не дали дозволу
Виконком Львівської міськради знову відклав розгляд питання про надання дозволу Львівській обласній держтелерадіокомпанії на будівництво багатоквартирного будинку.

Повернутись до нього члени виконкому вирішили на наступному засіданні, передає «Вголос».

Перший заступник міського голови Львова Олег Синютка зазначив, що документи, які надала Спілка, потребують ретельнішого опрацювання.

На деяких з них навіть немає усіх необхідних підписів, наголосив чиновник.

Як повідомляв «Прес-Центр», очікувалось, що виконком затвердить містобудівне обгрунтування та містобудівні умови й обмеження забудови земельної ділянки на проектування та будівництво «журналістського будинку» ще 1 серпня. Але документи відправили на доопрацювання в юридичне управління і вирішили перенести розгляд цього питання на п’ятницю, 8 серпня.

Нагадаємо, 16 грудня 2010 року Львівська міська рада затвердила Львівській ОДТРК проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Панча, 12-18.

Ділянку площею 0,724 га ЛОДТРК отримає у постійне користування для будівництва багатоквартирного житлового будинку. Очікується, що квартири у цьому будинку отримуватимуть журналісти не лише держтелерадіокомпанії, але й члени НСЖУ та працівники інших ЗМІ Львова.


«Прес-Центр»
Категорія: Львів | Опубліковано: 08.08.2011 12:57
Ключові слова: виконком, журналістський будинок, Львів, Львівська ОДТРКУсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися