Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


Начальник управління архітектури Львова звинуватив журналістів у непрофесіоналізмі

Начальник управління архітектури Львівської міської ради Юрій Криворучко закинув львівським журналістам нефаховість у висвітленні містобудівної тематики.

 

Таким чином Юрій Криворучко відреагував на прохання журналістки одного з львівських інтернет-видань перейти ближче до теми брифінгу, що відбувався сьогодні і стосувався концепції привокзальної території Львова, повідомляє Вголос.

 

Як передає кореспондент Вголосу, Криворучко більшу частину брифінгу присвятив розповіді про складність транспортного вузла у районі міського вокзалу, приділяючи значну увагу деталям.

 

Зрештою одна із журналісток не витримала і попросила чиновника перейти ближче до проектів, які місто має намір втілювати на цій території (такий поспіх з її боку, ймовірно, був зумовлений тим, що брифінг передував прес-конференції міського голови Андрія Садового, який мав відбутися в іншому приміщенні).

 

Криворучко на це відреагував спокійно, але категорично: «Не ходіть на прес-конференції, якщо у вас немає часу».

 

Відтак він пояснив, що вдається у деталі, оскільки хоче, щоб журналісти все правильно зрозуміли. «Через поспіх ми пишемо пяте через десяте. Я хочу, щоб ви як журналісти знали, орієнтувалися в тих речах. Щоб ви розуміли суть проблеми. Щоб ви не писали тих бздурів, які виходять в газетах», — сказав Криворучко."Прес-Центр"

Категорія: Львів | Опубліковано: 29.09.2009 16:53
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися