Меню

Розділи новин

Пошук




Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


Нацрада винесла Львівській ОДТРК попередження за трансляцію програм «УТ-Захід»
Нацрада з питань телебачення і радіомовлення винесла попередження Львівській обласній держтелерадіокомпанії за результатами планової перевірки, які вона розглянула на засіданні 14 квітня.

Про це повідомляє «Телекритика».

Проведена 1 січня перевірка зафіксувала демонстрацію фільмів без відповідних прав та численні порушення закону «Про рекламу»: інформація з ознаками реклами без відповідної ідентифікації, неналежне відокремлення роликів, перевищення рекламної квоти тощо.

Як пояснив член Нацради Віктор Понеділко, перевірка зафіксувала трансляцію в час, який за ліцензією відведений Львівській ОДТРК, програм «УТ-Захід», тобто фактичну суборенду каналу, що заборонено законом. Із цим, за його словами, і пов'язані всі виявлені порушення.

Слова Віктора Понеділка підтвердив на засіданні представник Львівської ОДТРК, який на запитання членів Нацради, відповів, що «УТ-Захід» транслюється на каналі Львівської ОДТРК з 21:00 до 23:45. Як відомо, за ліцензією цей час належить державній телекомпанії і, власне, намагання комерційного мовника стати в прайм-тайм спричинило силовий конфлікт на львівському каналі у листопаді 2009 року.


«Прес-Центр»
Категорія: Львів | Опубліковано: 14.04.2010 16:26
Ключові слова:



Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися