Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


Наприкінці листопада у Львові вийде восьмий журнал «Просто неба»

Наприкінці листопада у Львові вийде восьмий номер соціально-культурного журналу «Просто неба», який продають безпритульні, таким чином частково заробляючи на прожиття.

 

Як повідомила ZAXID.NET редактор журналу «Просто Неба» Мар’яна Соха, у новому номері буде чимало текстів про різні суспільні групи людей, які живуть окремо від інших. Будуть тексти від дописувачів з Польщі, Росії, Білорусі, Італії, можливо, Іспанії та Канади.

 

Також будуть власні враження від поїздок за кордон від голови громадської організації «Оселя» Олесі Саноцької, фотографа для проекту «БОМЖ» Ростислава Шпука, співредактора Максима Ольґи.

 

Журнал «Просто Неба» заснований ЛМГО «Спільнота взаємодопомоги «Оселя», що займається реінтеграцією безпритульних громадян у суспільство. Перший номер видання вийшов у травні 2008 року. Журнал висвітлює соціальні та культурні питання, проблеми безпритульності, пропагує ідею солідарності та взаємодопомоги тощо.

 

До розповсюдження журналу задіяні безпритульні, які отримують половину виручки з кожного проданого примірника. Коштує журнал 4 гривні.

 

 

«Прес-Центр»

Категорія: Львів | Опубліковано: 20.11.2009 12:43
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися