Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


Невідомі обстріляли редакцію газети «Експрес» бойовими патронами

Сьогодні стало відомо, що робочі кабінети журналістів Львівської газети "Експрес" 6 жовтня були обстріляні невідомими.

 

Про це повідомляє mignews.com.ua з посиланням на заяву газети від 22 жовтня. 

 

«У вікнах - кульові отвори. Це сліди вогнепальної зброї. У журналістів «Експресу» стріляли бойовими патронами», — сказано в заяві.

 

За даними газети, це вже третій обстріл; після кожного з них газета зверталася до міліції, але ніхто не був затриманий. «Ми спеціально мовчали деякий час, не повідомляючи подробиць цієї справи, щоб дати міліції можливість професійно виконати свої обов'язки. Настав час назвати речі своїми іменами: місцева міліція провалила і цей іспит. Вона не може захистити громадян, журналістів», — сказано в заяві.

 

«Експрес» вимагає від міністра внутрішніх справ Юрія Луценка негайного втручання в ситуацію і вжити заходи з гарантування безпеки журналістів. «Ми вимагаємо знайти і притягнути до відповідальності організаторів збройних нападів на журналістів газети  «Експрес», — сказано в заяві.

 

У заяві сказано, що журналісти не «прогиналися» перед жодною владою: ні перед офіційною, ні перед кримінальною "владою".

 

Як повідомили в управлінні у зв'язках із ЗМІ секретаріату Кабінету Міністрів, прем'єр-міністр Юлія Тимошенко доручила Міністерству внутрішніх справ розслідувати обстріл редакції газети «Експрес» у Львові.

 

Юлія Тимошенко зазначила, що залякування журналістів є неприпустимим. «Свобода слова - головне досягнення вільної, демократичної України. Я нікому не дам її знищити», — сказала Юлія Тимошенко.

 

Прем'єр звернулася до Служби безпеки України з проханням приєднатися до роботи з вивчення обставин справи. Юлія Тимошенко взяла розслідування справи під особистий контроль.

 

Засновником газети є ТОВ «Редакція газети «Експрес». Газета виходить 4 рази на тиждень загальним тиражем 1224 тисячі примірників.

 

 

«Прес-Центр»

Категорія: Львів | Опубліковано: 23.10.2009 13:50
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися