Меню

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Прес-релізи » Влада


Незаконна діяльність ТзОВ «!Фест» у Бернардинському подвір’ї
ПРЕС-РЕЛІЗ
05.05.2011


Інформація про те що новий проект відкритого літнього майданчика Мережі концептуальних авторських ресторанів «!ФЕСТ» задовольняє і міську владу, і депутатів, і громаду Львова є недостовірною.

ТзОВ «!Фест» немає жодних юридичних підстав для здійснення підприємницької діяльності у Бернардинському подвір ї, яке знаходиться за адресою: м. Львів, вул. Валова, 20.

Раніше дозвіл № 189 від 15.07. 2010р., який був виданий управлінням архітектури департаменту містобудування ЛМР на розміщення відкритого літнього майданчика був скасований департаментом містобудування.

Рішенням Господарського суду Львівської області від 25.03.2011 задоволено позов Галицької районної адміністрації Львівської міської ради та зобов’язано ТзОВ «!Фест» за власні кошти демонтувати самочинно здійснене будівництво , - споруду за адресою м. Львів, вул. Валова, 20.

Відтак на сьогодні функціонування облаштованого літнього майданчику біля кафе «Бернадинське подвір’я» ТзОВ «Фест» є незаконним.

Як зазначив голова комісії Андріян Гутник: «Позиція комісії архітектури, містобудування та охорони історичного середовища є незмінною, а саме, за дорученням громади Львова, яка нас обрала, депутатський корпус буде продовжувати стояти на кордоні законності. У Львові діяльність всіх закладів буде здійснюватись відповідно до  дозволів та згідно чинного законодавства України».

Андріян Гутник звернувся з депутатським зверненням до міського голови Андрія Садового щодо зупинення незаконної діяльності літнього майданчику за адресою вул. Валова, 20 та виконання рішення господарського суду.
Категорія: Влада | Опубліковано: 06.05.2011 11:10
Ключові слова: ФЕСТ, Андріян ГутникУсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися