Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


Новий релігійний журнал зі Львова кинув виклик глянцевим виданням
Львівське видавництво «Свічадо» розпочало новий проект — християнський журнал для родини «Кана».

Перший номер щомісячника з’явився у жовтні, але презентували його тільки тепер, повідомляє «Вголос».

Журнал виходить у повному кольорі на 68 сторінках загальним накладом 3500 примірників. Роздрібна ціна – 14,90 грн. Розповсюджується по існуючій мережі «Свічада», що включає, зокрема, продаж при церквах.

Місія «Кана», як повідомила його головний редактор Анна Пецюх, полягає у популяризації християнського стилю життя. «Ми хочемо допомогти людям зрозуміти, що християнство — це не лише ходіння по неділях до церкви, але й звичайне буденне життя», — сказала вона.

У журналі публікуватимуть, зокрема, статті-поради від священників та психологів, які стосуватимуться різних аспектів подружнього життя, виховання дітей; богословські статті; репортажі про життя Церкви. Будуть також сторінки про культуру, про здорове харчування і навіть кросворди.

Бізнес-модель журналу включає в себе доходи від продажу тиражу, а також надходжень від реклами. На думку заступника керівника відділу маркетингу з питань реклами та промоції «Свічада» Світлани Бабинської, специфіка нового видання дозволяє залучити широке коло рекламодавців: «Тут можна рекламувати креми, підгузки, шафи».

Поки що «Кана» є збитковою, але її видавці розраховують, що за 3 роки вона зможе вийти на самоокупність.

У майбутньому «Свічадо» планує наростити тираж «Кана», а також вивести журнал в інтернет, зазначив директор видавництва Богдан Трояновський.

Відповідаючи на запитання журналістів про конкурентне середовище, Богдан Трояновський повідомив, що вважає основними конкурентами «Кана» не стільки релігійні часописи, скількі світські видання, насамперед жіночі журнали. Перевагою «Кана» на цьому ринку, вважає видавець, є орієнтація на християнські цінності. Газету «Моя сповідь», яку 100-тисячним накладом з початку року видає «Експрес Медіа Груп», у «Свічаді» не вважають конкурентом для «Кана» через відмінність форматів.

Упродовж презентації головред «Кана» неодноразово наголошувала, що журнал запрошує до співпраці авторів, які вміють писати популярно.

Своєю назвою журнал «Кана» завдячує біблійній історії про місцевість Кана у Галилеї, де Ісус Христос, перебуваючи на весіллі, перетворив воду на вино.

Видавництво «Свічадо» було засноване у 1987 році у Польщі з ініціативи українських студентів Люблінського католицького університету. З 1992 року працює у Львові при Монастирі Монахів Студитів. За 25 років діяльності видало понад 1200 найменувань книжок загальним тиражем понад 6 млн. примірників.


«Прес-Центр»
Категорія: Львів | Опубліковано: 07.11.2012 19:04
Ключові слова: часопис, християнство, Анна Пецюх, журнал, кана, Свічадо, жіночий, Богдан Трояновський, Світлана Бабинська, глянецьУсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися