Меню

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини Вголосу » Вголос про політику


«Форум видавців» платить шалені гроші за оренду, поки у їх приміщенні працює один з підрозділів міськради
Громадська організація «Форум видавців» не може зайняти виділене їй міською радою приміщення на вулиці Валовій, 2, тому що його ніяк не звільнить управління державної реєстрації Львівської міської ради.

Про це сказала президент ГО «Форум видавців» Олександра Коваль на прес-конференції сьогодні.

За словами Олександри Коваль, «Форум видавців» наразі орендує приміщення в одному з проектних інститутів Львова, сплачуючи великі кошти, а управління державної реєстрації Львівської міської ради не може звільнити приміщення, виділене ГО на вулиці Валовій,2 через те, що у їх новому приміщені досі не закінчено ремонтні роботи.

«Ми могли би витрачати гроші, які сплачуємо за оренду на інші корисні справи. Мабуть, будемо знову звертатися до міського голови Андрія Садового та депутатів міської ради з проханням пришвидшити ремонт у новому приміщенні управління держреєстрації», – сказала Олександра Коваль.

Як пояснив присутнім на прес-конференції директор департаменту гуманітарної політики Олексій Побурко, на ремонт приміщення управління державної реєстрації ЛМР не вистачає коштів, а закласти їх у бюджеті неможливо до прийняття Державного бюджету-2010.
Категорія: Вголос про політику | Опубліковано: 29.03.2010 13:09
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися