Меню

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини Вголосу » Вголос про політику


У Львові розстріляли опудало Табачника
Студенти Львівських ВНЗ провели сьогодні акцію «Геть Табачника».

Як повідомляє кореспондент Вголосу, під час акції студенти та перехожі мешканці мали змогу постріляти з пневматичних гвинтівок в опудало, на якому була приліплена фотографія міністра освіти та науки України Дмитра Табачника. За три влучних постріли у таку мішень, учасники акції отримували в подарунок булку.

«Табачник і його висловлювання, розпалювання міжнаціональної ворожнечі, стосовно того, що українців взагалі не є нацією, галичани не є частиною української нації, взагалі його посада, як міністр освіти і науки – це вершина цинізму. Це позиція студентів, які проти такого міністра освіти і науки. Крім того, ми виступаємо за те, щоб притягнути його до кримінальної відповідальності за всі його памфлети, писанину стосовно української нації. Це жахливо, як така особа, в будь якій європейській державі, не те, що може обіймати таку посаду, а взагалі ходити на волі», - повідомив Андрій Хомицький, депутат Львівської міськради від ВО «Свобода», яке виступило організатором акції.

За його словами, «Свобода» підтримувала і готова надалі підтримувати різні акції за відставку міністра науки Дмитра Табачника.

«Розстріл» опудала Дмитра Табачника відбувався на площі перед Львівським Національним Університетом ім. Івана Франка. В акції взяли участь близько 50 осіб. Учасники акції закликали усіх охочих студентів вистрілити з пневматичної зброї в імпровізовану мішень.
Категорія: Вголос про політику | Опубліковано: 29.03.2010 12:18
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися