Меню

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини Вголосу » Вголос про політику


Завтра у Львові починається акція «Подаруй дитині книжку!»

Завтра, 30 березня, громадська організація «Форум видавців» спільно з партнерами та за сприяння Міжнародного фонду „Відродження”, починають благодійну акцію «Подаруй дитині книжку», яка триватиме протягом місяця з 30 березня до 30 квітня.

Про це повідомила президент ГО «Форум видавців» Олександра Коваль під час прес-конференції сьогодні.

Як розказала Олександра Коваль, метою акції є зібрати якнайбільше цікавої та пізнавальної літератури для дітей, які виховуються у дитячих будинках та інтернатах, а також дітей з багатодітних та потребуючих родин.

Також Олександра Коваль сказала, що долучитися до акції можна двома способами: центр збору книжок працюватиме у приміщенні Музею ідей на вулиці Валовій, 18а щодня, окрім 4 і 5 квітня, з 10 до 22 години, також книжки можна приносити у дитячі бібліотеки Львова. Якщо благодійник не має змоги власноруч принести книжки, то, за словами президента ГО „Форум видавців”, він може перерахувати довільну суму коштів на рахунок організації.

Олександра Коваль розповіла, що у Львові та області є 50 сиротинців, у кожен з яких організатори акції хочуть передати маленьку бібліотеку принаймні із тисячі книжок. Важче працювати, як відзначила пані Коваль, із малозабезпеченими родинами.

«Міська рада сприяє нам у проведенні акції і надала всю необхідну інформацію щодо малозабезпечених сімей Львова. А от управління соціального захисту ЛОДА відмовилось з нами співпрацювати, сказавши, що немає інформації по області, а якщо б і мало, то не надало б», – сказала Олександра Коваль.

Натомість запрошена на прес-конференцію представниця Головного управління освіти ЛОДА сказала, що обласна адміністрація розповсюдить інформацію районними відділами освіти області, школами та шкільними парламентами області для того, щоб зібрати книжки та кошти на бібліотеки для потребуючих дітей.

Також на прес-конференції була присутня представниця Львівського астрономічного товариства та жіночого клубу „Зонта-Замок”, яка розказала, що ці дві організації готують звернення до депутатів Верховної Ради України на чолі з Володимиром Литвином та до магнатів Львівщини (серед яких брати Дубневичі, Петро Димінський, Петро Писарчук, Віталій Антонов) з проханням долучитися до акції і сприяти у зборі дитячої літератури.

Директор департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради Олексій Побурко відзначив, що міськрада підготує 15 білбордів та декілька сітілайтів, присвячених акції, які будуть встановлені у місті.

Олександра Коваль додала, що до акції зголосилися долучитися українські співаки Руслана, Наталка Карпа, Павло Табаков, „Піккардійська терція”, Ірина Федишин, Остап, Андрій Заліско та інші.

Акція завершується 30 квітня 2010 року, книжки будуть передані дітям 1-го травня.
Категорія: Вголос про політику | Опубліковано: 29.03.2010 12:58
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися