Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


НРУ став на бік «Експресу»
Львівська крайова організація Народного Руху України висловлює свою підтримку газеті «Експрес», яка сьогодні вийшла з білою незадрукованою першою шпальтою у знак протесту проти спроби її закрити.

Про це йдеться в заяві ЛКО НРУ, повідомила «Прес-Центр» прес-служба львівських «рухівців».

«Нинішня влада, як завжди, використовує підлі методи для боротьби з неугодними їй людьми чи структурами. Янукович вже не може приховувати свого страху перед українцями. Спочатку він посадив у тюрму лідерів опозиції, тепер закриває незалежні газети. Він хоче по частинах продавати Україну і заставити всіх мовчати про це. Та ні Януковичу, ні його свиті не вдасться цього зробити. Всі свідомі українці, котрі можуть думати і адекватно оцінити дії нинішньої влади, повстають проти цих бандитів. Політики, громадські діячі, журналісти, лікарі, вчителі, підприємці та представники всіх інших професій повинні стояти пліч-о-пліч проти авторитарного режиму, який сьогодні нав'язують Україні маріонетки Кремля», — зазначив голова Львівської крайової організації Народного Руху України Андрій Корнат.

ЛКО НРУ, за словами її очільника, готова долучитись до всіх акцій протесту, про які пишуть «експресівці» у своєму зверненні.


«Прес-Центр»
Категорія: Львів | Опубліковано: 26.01.2012 14:21
Ключові слова: протест, Андрій Корнат, НРУ, ЕкспресУсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися