Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


ОБеКа призакрилось
З 1 квітня 2010 року редакція львівського інтернет-видання «Об’єктивно» (www.obk.lviv.ua; в народі — ОБеКа) призупинила свою роботу.

Про це «Прес-Центру» стало відомо з власних джерел.

Остання публікація на сайті видання датована 31 березня.

Чутки про те, що «Об’єктивно» закриється, і що саме з 1 квітня, поширювались у професійних колах близько місяця. Журналісти видання розповідали, що їх про закриття попередило керівництво.

Кажуть, однак, що видання лише призупинило роботу на деякий час (на 3-4 місяці), упродовж яких оновлення сайту відбуватиметься в «режимі підтримки», а відтак воно відновить свою діяльність.

За неофіційною інформацією, причиною таких змін стало незадоволення інвесторів результатами комерційної діяльності «Об’єктивно».

«Об’єктивно» входить до числа львівських інформаційних інтернет-ресурсів, відвідуваність яких перевищує 1000 хостів/день (має близько 34,5 тис. хостів в місяць).

Загалом таких ресурсів у Львові десять. Найбільш відвідуваними є Zaxid.net (925 тис. хостів/місяць) та ЗІК (574 тис. хостів/місяць).

Обсяг ринку інтернет-реклами у Львові, за оцінками власника Reklama.lviv.ua Ярослава Максимовича, складає до 1 млн. доларів у рік (5-6% загальноукраїнського ринку).
Категорія: Львів | Опубліковано: 02.04.2010 11:11
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися