Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


Оксана Колодрубець таки перейшла на ZIK
Чутка про те, що телеведуча Оксана Колодрубець зі своїм проектом «Чому так?» переходить з Львівської обласної державної телерадіокомпанії на телеканал ZIK, виявилась чистою правдою.

З 21 січня на ZIKу стартує авторська програма телеведучої, повідомляє сайт ZIK.

В оновленому форматі ток-шоу називатиметься «Чому не так?».

«Вважаю, для професійного вдосконалення варто змінювати формати й середовище журналістської діяльності щоп’ять-шість років. У одній з програм «Чому так?» представник Нацради з питань телебачення й радіомовлення Петро Цеголко заявив, що впродовж 2011 року у західному регіоні з’явилось нове явище – телеканал ZIK. Це змусило мене задуматись, адже цей телеканал справді привертає увагу глядача», — прокоментувала свій вчинок Оксана Колодрубець.

«Аналізуючи підходи генерального продюсера телеканалу ZIK Дмитра Добродомова до власних проектів, переконана, що саме на цьому каналі моя програма у 2012 році зможе залишитися чесною із глядачами», — додала вона.

Проект Оксани Колодрубець доповнить лінійку програм у форматі ток-шоу на телеканалі ZIK, вважає генеральний продюсер телеканалу Дмитро Добродомов. «Мені приємно, що відтепер цю програму бачитимуть глядачі телеканалу ZIK. Варто зазначити, що дещо оновлений формат (зрештою, і оновлена назва) не змінять головного принципу цього проекту – актуальність тем та максимальна відкритість, котра тепер ще більш закріплена професійними традиціями телеканалу ZIK – показувати життя таким, яке воно є. Переконаний, що глядач високо оцінить роботу Оксани та її команди», — зазначив топ-менеджер.

Оксана Колодрубець – лауреат журналістської премії ім. Володимира Здоровеги «Сучасність», увійшла в трійку найвпливовіших журналістів Львівщини за версією «ТОП-100» у 2010 році. Упродовж 5 років вела на Львівській ОДТРК ток-шоу «Чому так?». До приходу на Львівське телебачення працювала власним кореспондентом «Радіо Ера ФМ», була автором та ведучою програми «Насамперед», шеф-редактором ТРК «Ес-Ті-Ві».


«Прес-Центр»
Категорія: Львів | Опубліковано: 18.01.2012 16:20
Ключові слова: Оксана Колодрубець, ЗІК, Ток-шоу, Львівська ОДТРК, Чому такУсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися