Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


Ольга Кулик стала позаштатним радником Костюка з питань преси та інформації
Голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк призначив своїм радником з питань преси та інформації Ольгу Кулик.

Про це Ольга Кулик особисто повідомила у групі «ЗМІ» в Facebook, коментуючи посилання Ірини Марушкіної на новину «Прес-службу Львівської ОДА очолила Ольга Кулик», яке опублікував сайт «Варіанти».

«Друзі і колеги! Офіційно кажу: я є позаштатним радником голови ЛОДА Михайла Костюка з питань преси та інформації», — написала Кулик.

Ольга Кулик раніше працювала прес-секретарем голови ЛОДА Миколи Кмітя. Останнім часом була pr-менеджером Холдингу емоцій «!Фест».

Інформація про те, кого Михайло Костюк призначить своїм прес-секретарем, є однією з найбільш обговорюваних у журналістській спільноті Львова. Деякі медіа вже навіть повідомили, що новим прес-секретарем губернатора став Анатолій Нашкерський, але Михайло Костюк це спростував.

Нагадаємо, у березні 2011-го тодішній голова ЛОДА Михайло Цимбалюк взяв собі радником з інформаційної політики Олега Ониська.


«Прес-Центр»
Категорія: Львів | Опубліковано: 10.04.2012 12:44
Ключові слова: Ольга Кулик, позаштатний радник, губернатор, Михайло Костюк, Анатолій Нашкерський, Львівська ОДА, прес-секретарУсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися