Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


Переможці конкурсу «Репортери надії в Україні» отримають по 3000 гривень
28 вересня у Львові під час IV Екуменічного соціального тижня відбудеться урочисте нагородження переможців конкурсу в області журналістики «Репортери надії в Україні».

Про це повідомила прес-служба Львівської міськради.

Загалом в конкурсі взяло участь 800 робіт, в т.ч. понад 250 конкурсних матеріалів надіслали журналісти, а ще близько 600 робіт відібрали студенти Магістерської програми екуменічних наук.

Кожен конкурсний матеріал тричі оцінили і зрештою відібрали до фіналу 45 робіт, з них у номінації «суспільство» — 13 робіт, «культура» — 11, «регілія» — 10, «економіка» — 11.

Роботи, що пройшли до фіналу, оцінюватиме почесне експертне журі: журналіст (проект «Телекритика»), письменник і блогер Отар Довженко, головний редактор газети «Високий Замок» Наталія Балюк, шеф-редактор ЗАТ «Телерадіокомпанія «Люкс» Парасковія Дворянин, директор Релігійно-інформаційної служби України (РІСУ) Тарас Антошевський, керівник відділу інформації та зовнішніх зв’язків Українського Католицького Університету о. Павло Худ.

Автори, які посядуть перші місця у кожній з чотирьох номінацій, отримають грошові винагороди у сумі 3000 гривень, відзнаки учасників конкурсу.

«Репортери надії в Україні» – це конкурс на найкращу статтю, репортаж або програму, яка є «інформацією-носієм рішень», тобто не лише представляє важливі питання сучасного суспільства, а й дає на них конкретні відповіді і показує шляхи вирішення проблем та спонукає людей до дій.


«Прес-Центр»

*

Срочное сообщение для тех, кто собрался поменять в квартире окна: лидер продаж в Украине на рынке пластиковых окон, компания REHAU, предлагает пластиковые окна киев. REHAU — это высокое европейское качество, долговечность, экологичность.
Категорія: Львів | Опубліковано: 21.09.2011 16:31
Ключові слова: конкурс, Репортери надії в УкраїніУсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися