Меню

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Прес-релізи » Економіка


Підсумки перевірок органами ДПС аптечних закладів Львівщини

ПРЕС-РЕЛІЗ

17.11.2009

 

 

Управлінням податкової міліції ДПА у Львівській області в період з  01.11.2009 р. до 16.11.2009 р. проведено перевірки  роздрібної мережі,  гуртових реалізаторів щодо фактичної наявності відповідних лікарських засобів та дотримання граничного  рівня цін на них,  а також можливих місць незаконної реалізації відповідної продукції (ринки, автобусні станції, вокзали). 

 

27 мобільними групами здійснено 501 перевірку з моніторингу реалізації лікарських засобів та виробів медичного призначення, в т.ч. 5-ма оптовими постачальниками.

 

Встановлено 41 факт перевищення граничних цін, про що повідомлено Державну інспекцію контролю якості лікарських засобів та Управління охорони здоров’я Львівської ОДА для відповідного реагування.

 

Зафіксовано 18 фактів порушення чинного законодавства, з яких 14 – стосуються  порушення касової дисципліни, (донараховано 8,9 тис. грн., стягнено 1,1 тис. грн.) та 4 факти незаконної реалізації лікарських засобів та виробів медичного призначення на території м.Дрогобича, м.Городка, м.Судова Вишня Мостиського району та м.Червонограда, (складено протоколи про адмінпорушення за ст.164 ч.1 КУпАП та вилучено продукцію на суму 17,88 тис. грн. - аміксин, амізон, арбідол, азитроміцин, ампіцилін, аскорбінова кислота, марлі, маски тощо).

 

Зокрема, в ході проведення заходів працівниками  ВПМ ДПІ у Городоцькому районі було виявлено факт незаконної реалізації медикаментів без відповідних дозвільних документів, вилучено аміксину – 8 упаковок., азитроміцину – 12, амізону - 85, ампіциліну – 60, арбідолу – 6, аскорбінової кислоти – 72, рематадину – 83. Мазі оксолінової – 76, марлі – 9, маски одноразові – 950 шт, рукавички медичні – 800 шт. Всього на суму  – 7,45 тис. грн.

 

За цим фактом складено протокол про адміністративне правопорушення за ст. 164 ч.1 КУпАП, матеріали скеровано в Мостиський районний суд для прийняття рішення. Робота мобільних груп в складі працівників податкової міліції, оперативного контролю та Державної інспекції з контролю за цінами  триває.

 

Працівники управління податкового контролю юридичних осіб ДПА у Львівській області спільно з Державною інспекцією з контролю за цінами у Львівській області 2 листопада також розпочали перевірки аптечних закладів.

 

Cтаном на 17.11.2009 р. проведено  перевірки   роздрібної мережі,  аптек щодо фактичної наявності відповідних лікарських засобів та дотримання граничного  рівня цін на них. Зокрема, перевірками охоплено мережі аптек ТзОВ ,,Аптека ЗІ”, ПТПМ ,,Едельвейс” та ТОВ ,,Маркет Універсал” та інші.

 

Наразі перевірено 167 аптечних закладів, у 21-у випадку встановлено перевищення граничних відпускних цін на медикаменти, визначених Постановою КМУ № 1154.

Інформацію про перевищення граничних роздрібних цін на медикаменти направлено листами в Обласне територіальне відділення антимонопольного комітету.

 

Крім цього, в 38 аптечних закладах встановлено порушення порядку проведення розрахунків за готівку. Очікувана сума фінансових санкцій становить 22.4 тис. грн.

 

 

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ДПА у Львівській області

Тел. 297-36-52, 297-35-86

E-mail: presscenter@sta.lviv.ua

Категорія: Економіка | Опубліковано: 17.11.2009 11:53
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися