Меню

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Прес-релізи » Влада


Підсумки шостого засідання комісії архітектури, містобудування та охорони історичного середовища
ПРЕС-РЕЛІЗ
05.01.2011


При розгляді бюджету на 2011 рік (зокрема, у частині коштів передбачених на збереження історичної спадщини) комісія архітектури, містобудування та охорони історичного середовища вирішила запровадити новий підхід до визначення об’єктів історичної спадщини, на які виділятимуться кошти з міського бюджету .

Зокрема, у випадку необхідності надання коштів для збереження пам’яток архітектури, у яких знаходяться приватні помешкання, пріоритет отримають ті будинки, у яких будуть створені об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ). Тобто, за кошти бюджету пам’ятка архітектури буде відреставрована, а потім передана на баланс ОСББ з відповідним укладанням пам’ятко-охоронних договорів.

Так, у випадку необхідності реставрації балкону у будинку, що є пам’яткою архітектури, необхідною умовою надання коштів буде укладання пам’ятко - архітектурного договору з власником квартири, до якої належить балкон.

Голова комісії Андріян Гутник зазначив, що: «Такий підхід до збереження історичного середовища дозволить забезпечити ефективне використання бюджетних коштів, а також посилить відповідальність власників об’єктів історичної спадщини за її збереження».
Категорія: Влада | Опубліковано: 05.01.2011 12:25
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися