Меню

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Прес-релізи » Влада


Підсумки засідання комісії архітектури, містобудування та охорони історичного середовища Львівської міськради
ПРЕС-РЕЛІЗ
09.12.2010


У четвер, 9 грудня, відбулось третє засідання комісії архітектури, містобудування та охорони історичного середовища, головою якої є депутат ВО «Свобода» Гутник Андріян. Разом з цим триває активна робота даної комісії, позитивно розглянуті десятки важливих для громадян нашого міста питань.


Так, на розгляд сесії Львівської міської ради була  винесена ухвала про затвердження відведення Львівській обласній телерадіокомпанії земельної ділянки, надання її у постійне користування для будівництва багатоквартирного житлового будинку для працівників даного підприємства.

Комісія архітектури, містобудування та охорони історичного середовища слухала та погодила проект ухвали про відведення та надання земельної ділянки на вул. Люблінській в постійне користування, обслуговування злітно-посадкової смуги, рубіжних доріжок, будівель та споруд аеропорту.

Розглянувши звернення Львівського комунального підприємства «Зелений Львів» на розгляд сесії Львівської міської ради була  винесена ухвала про передачу даному підприємству у постійне користування для обслуговування лісопарк «Зубра», заборонивши змінювати цільове використання землі.

До комісії надійшло звернення від Центру студентського капеланства щодо надання земельної ділянки для будівництва студентського храму св. Миколая і Володимира. Вислухавши звернення, комісія вирішила не заперечувати.

Була розглянута справа про самовільне проведення будівельних робіт ТзОВ «Мережа концептуальних авторських ресторанів «Фест»». Нелегітимний будівельний майданчик та роботи, які там проводяться скидається на виклик громаді, адже жодних документів на оформлення будівництва немає, а пам’ятка архітектури тим не менше руйнується. Тож, вислухавши виступи членів комісії та представників ТзОВ «Мережа концептуальних авторських ресторанів «Фест»», комісією було запропоновано Галицькій РА видати розпорядження про припинення будівельних робіт по вул. Валовій, 20 та звернутись до суду. Департаменту містобудування було запропоновано скасувати дозвіл на встановлення літнього майданчика та визначити відшкодування збитків, які були завдані проведенням будівельних робіт у Бернардинському дворику.

Відтак, маємо надію, що  завдяки активній та сумлінній праці комісії архітектури, містобудування та охорони історичного середовища, надалі почуття безкарності разом з порушенням чинного законодавства зникне!
Категорія: Влада | Опубліковано: 09.12.2010 18:12
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися