Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


«Праймедіа» отримала радіочастоту у Львові
Нацрада з питань телебачення і радіомовлення визнала ТОВ «ТРК Праймедіа» переможцем конкурсу на отримання ліцензії на мовлення на радіочастоті 102,1 МГц у м.Львові.

Про це повідомила прес-служба Нацради, посилаючись на результати конкурсу, що відбувся 9 квітня 2010 року.

Заявку на цю ж частоту подавало також і Львівське радіо (Львівська ОДТРК), передає Вголос.

Його директор Мирослава Лубкович обурюється, що державному радіо 10 років поспіль не вдається отримати ліцензію хоча б на одну FM-частоту: «Наша команда, коли генеральним директором Львівської обласної телерадіокомпанії став Климович Ярослав Іванович, в першу чергу поставила за завдання добитися власного каналу радіомовлення. Це був грудень 2000 року, тоді ми вперше подали заявки на участь в конкурсі на власний канал цілодобового мовлення. І за 10 років ми так і не змогли добитися власного каналу мовлення».

М.Лубкович зазначила, що про підсумкове засідання конкурсної комісії Львівському радіо стало відомо напередодні його проведення. «Відповідно, поїхати ми не змогли», — зазначила вона.

Критерії вибору переможців конкурсів на радіочастоти директор Львівського радіо вважає необ’єктивними. «Частоти просто продаються. Я не боюсь про це заявляти», — наголосила вона.

На сьогодні Львівське радіо мовить 2 год. 40 хв. на Першому каналі українського радіо («радіоточка») та на нижньому діапазоні FM-мовлення (67,04 МГц).

Конкурс на отримання ліцензій на мовлення з використанням вільних телеканалів та частостних присвоєнь, в т.ч. по частоті 102,1 МГц у Львові, НРТР оголосила 28 жовтня 2009 року. 


«Прес-Центр»
Категорія: Львів | Опубліковано: 12.04.2010 16:27
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися