Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


Представник Димінського: Інцидент на «УТ-Захід» — це чиста політика

Інцидент, що трапився 20 листопада між «УТ-Захід» і Львівським ОДТРК, лежить суто в політичній площині.

 

Про це заявив сьогодні, 25 листопада, на прес-конференції представник інвестора телекомпанії «УТ-Захід» Ігор Дедишин, передає "Вголос".

 

«Це повязано не з економічними чи юридичними, а з політичними подіями. Генеральний директор ЛОДТРК Ярослав Климович, заручившись підтримкою міського голови Львова Андрія Садового, фракцією БЮТ в Львівській обласній раді і, зокрема, голови обласної ради Мирослава Сеника, вдався до таких дій. На моє переконання, ці дії були спрямовані на зрив ефіру «УТ-Захід». Відбулося, можна сказати, захоплення, але не компанією «Міст» Львівської ОДТРК, а навпаки», — сказав він.

 

На його думку, все це сталось через те, що нещодавно стало відомо про те, хто є головним інвестором «УТ-Захід».

 

«Тому він (телеканал) став неугодним», — сказав Дедишин.

 

Директор «Львів-ТБ» (комунальне підприємство Львівської облради, яке є у співзасновниках «УТ-Захід») Михайло Хвойницький, який був присутній на прес-конференції, наголосив, що він не поділяє думки, нібито голова облради Мирослав Сеник міг виступити ініціатором зриву роботи «УТ-Захід».

 

Ігор Дедишин зазначив, що, згідно з договором, «УТ-Захід» орендує у ЛОДТРК 1 392 кв. метри, в т.ч. центральну ефірну апаратну та комутаційну. Договір підписано між ЛОДТРК, ТК «Міст» та ФДМУ у Львівській області і діє він до 2012 року.

 

«В нас є документи, що ми абсолютно на законних підставах знаходимося на території львівського телецентру», — підкреслив він.

 

Як повідомлялось, 66% «УТ-Захід» опосередковано належить почесному президентові ФК «Карпати» Петру Димінському, який є головним інвестором телекомпанії.

 

Нагадаємо, 20 листопада 2009 року на території ЛОДТРК відбувся конфлікт з приводу використання центральної апаратної. В ЛОДТРК заявили, що представники ТК «Міст» (співзасновник «УТ-Захід») намагалися здійснити рейдерське захоплення майна державної телекомпанії. В «УТ-Захід» же заявили, що центральну апаратну вони арендують на законних підставах і все цифрове обладнання в ній належить їм, а працівники ЛОДТРК заважали їм працювати.

 

 

«Прес-Центр»

Категорія: Львів | Опубліковано: 25.11.2009 16:37
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися