Меню

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Прес-релізи » Економіка


Презентація Range Rover 4.4 TDV8 2011 модельного року
ПРЕС-РЕЛІЗ
09.03.2011
10 березня 2011 року компанія «Трістар Авто Еліт» - офіційний дилер  Land Rover  та Volvo презентуватиме Львову автомобіль Range Rover 4.4 TDV8 2011 модельного року.


Флагман модельного ряду Land Rover, найсучасніший, найпотужніший та найрозкішніший повнопривідний автомобіль, якому по праву належить корона короля сегменту SUV люкс. Озброєний унікальною технікою ХХІ століття, яка надає йому фантастичні всебічні характеристики, цей автомобіль залишається взірцем для позашляхових автомобільних систем.Range Rover 4.4 TDV8 2011 модельного року – найбільш функціональний повноприводний автомобіль для дорожньої та позашляхової їзди у світі. Це автомобіль з унікальною спадщиною, який зберігає свій статус одного з найдовершеніших автомобілів класу люкс. Завдяки своєму поєднанню зниженого рівня викидів CO2 і надзвичайних експлуатаційних якостей двигуна ця модель залишається беззаперечним еталоном галузі.

Відтепер Range Rover представлено з новим дизельним двигуном V8, що є одним з кращих у своєму класі, новою 8-ступінчатою коробкою передач, двома важливими доповненнями для Terrain Response®. Двигун LR-TDV8 4,4 л з паралельно-послідовним турбонаддувом є наступником видатного LR-TDV8 3,6 л. Він встановлюється лише на Range Rover. LR-TDV8, будучи абсолютно новим «супердизелем», сполучає високу потужність і солідний крутний момент з незрівнянним рівнем комфорту.

Бездоганні керованість та контроль, небачена розкіш, функціональність та потужність. Впевненість, безмежні можливості та безпека. Ще виразніша індивідуальність та елегантність.  Це неодмінно Range Rover 4.4 TDV8 2011 модельного року.

Одночасно із презентацією Range Rover 2011 модельного року в автосалоні «Трістар Авто Еліт» 10 березня 2011 року відбудеться відкриття фотовиставки відомого майстра фотографії,  лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка, заслуженого діяча мистецтв України, члена спілки фотохудожників України, автора сімдесяти мистецьких фотоальбомів – Василя Васильовича Пилип’юка. До виставки фотокартин «Це моя Україна», що експонуватиметься в автосалоні, увійшли 50 робіт не лише знаного маестро фотографії, а й його дітей – Володимира, Ярини та Христини. Родинна династія утверджує художню фотографію як високе мистецтво і, водночас, як вектор української національної ідентичності.

Побачити незбагненну красу нашої країни, зафіксовану авторами цієї фотовиставки, поціновувачі творчості родини Пилип’юків зможуть до кінця березня в автосалоні компанії «Трістар Авто Еліт», що розташований за адресою: м. Львів, вул. Липинського,60.

Коротко про основне

Дата: 10.03.2011
Час:   19.00.
Подія: 1. Презентація Range Rover 4.4 TDV8 2011 модельного року
       2. Відкриття фотовиставки «Це моя Україна»
       Автори: заслужений діяч мистецтв України Василь Пилип'юк та його діти – Володимир, Христина, Ярина.
Організатор: компанія «Трістар Авто Еліт» - офіційний дилер Land Rover таVolvo
Місце проведення: м. Львів, вул. Липинського,60


Контакти:
тел. (032) 299 88 99 керівник відділу маркетингу Наталія Вальчук
тел. 067 97 41 216    PR-менеджер Руслана Кропивницька
www.tristar.lviv.ua
Категорія: Економіка | Опубліковано: 09.03.2011 11:04
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися