Меню

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Прес-релізи » Суспільство


Президент України висловив подяку керівнику львівської громадської організації, яка займається реабілітацією алкоголіків та наркоманів

ПРЕС-РЕЛІЗ

06.04.2010

 

 

В житті всіх членів ГО "Посол Плюс" 4 квітня 2010 року відбулася значна подія: Президент України висловив подяку керівнику ГО «Посол Плюс» Олексюк Лесі Романівні за вагомий вклад та плідну працю у збудуванні України як сильної, процвітаючої країни.

 

За усі роки нашої роботи така подяка стала великою підтримкою і визнання нашої нелегкої діяльності.  Президент України високо оцінив нашу  роботу та активну громадську позицію.

 

Не так часто тебе помічають, а якщо тебе відзначає голова держави - це велика перемога!!!

 

У Львівській області - це одна з перших подяк!!!!

 

Маємо надію, що це тільки початок наших великих перемог та досягнень.

 

 

*Нагадуємо, що ГО «Посол Плюс» є однією з найактивніших громадських організацій, основними напрямками якої є реабілітація алко- та наркозалежних (Реабілітаційний центр «Любов»), осіб з місць позбавлення волі, профілактика негативних явищ серед молоді (Молодіжний рух «Цунамі»), безкоштовна вулична столова для безпритульних громадян (понад 6500 обідів за 2,5 роки) та ін..

 

ГО «Посол Плюс» одна з перших проводила акції протесту проти без рецептурного продажу трамадолу біля аптек мережі «Доктор».

 

 

Альона Лардугіна

Співзасновник ГО "Посол Плюс"

8-093-147-56-92

www.posol.com.ua

Категорія: Суспільство | Опубліковано: 07.04.2010 12:14
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися