Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


Расевич: «Свобода» монополізувала медіа-простір Львова
ВО «Свобода» «монополізувало медіа-простір Львова» за допомогою такого «трюку, який називається націоналізм і патріотизм».

Про це заявив історик Василь Расевич під час засідання Галицького дискусійного клубу «Митуса» 9 квітня у Львові, передає «Zaxid.net».

«Свобода», я думаю, не має у своїй власності так багато медіа-ресурсу, але медійний простір за допомогою такого трюку, який називається націоналізм і патріотизм, монополізувала… Маси ведуться на ці дешеві гасла націонал-соціалізму», — сказав він.

Расевич зауважив, що ліберальні погляди серед львів’ян непопулярні: «Будь-які ліберальні цінності у нашому регіоні мають негативне значення. Слово «ліберал» перетворилося на «лібераст»... У нас цінністю є речі національні, але не національні в позитивному розумінні, але псевдо національні, якісь ефемерно націоналістичні. Хочу сказати, що ми програємо зараз, в медійному просторі точно програємо. Варто написати якийсь здавалося б нейтральний блог, як я отримую відразу цілу хвилю негативних речей. Чому? Бо я ліберал. І я не соромлюся цього сказати».

*

Вы — журналист и вам необходимо снять квартиру в Киеве? Нет проблем. Самая полная и актуальная информация о квартирах, сдающихся в аренду в Киеве, — на портале Риелтор (www.rieltor.ua). Новейшие технологии поиска и подбора данных. Максимально удобный интерфейс. Сотрудничество с крупнейшими агентствами недвижимости и с частными квартировладельцами. С помощью портала Риелтор снять квартиру в Киеве проще.

*

Відтепер новини з «Прес-Центру» можна отримувати на e-mail.

Просто введіть адресу Вашої електронної пошти за цим посиланням:

Новини на E-mail

Відмовитись від розсилки Ви зможете у будь-який час, клікнувши на лінк «unsubscribe now» внизу кожного листа розсилки.


«Прес-Центр»
Категорія: Львів | Опубліковано: 11.04.2011 18:04
Ключові слова: Василь Расевич, ВО Свобода, медіа-простірУсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися