Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


Речником міліції Львівщини призначено Світлану Добровольську
Начальником відділу зв’язків з громадськість ГУ МВСУ у Львівській області призначено екс-керівника прес-служби УДАІ Львівщини Світлану
Добровольську.

Офіційний наказ про призначення був підписаний 2 березня, – повідомила ЗІКу Світлана Добровольська.

Новопризначений керівник розповіла про основні наміри щодо роботи прес-служби міліції на найближчий час: «Наразі плануємо змінити сайт, програму головного управління міліції, будемо створювати інформаційну раду. З цього приводу буду говорити з головними редакторами ЗМІ і з’ясовувати, хто має бажання входити в цю раду».

Легендарная игра «Танчики» стала еще круче, еще взрослее. Нереальные танковые баталии в трехмерном игровом мире, система воинских званий (чем выше звание, тем мощнее танк), возможность объединяться в команды. Все это — Танки Онлайн. Присоединяйтесь: tanki-online.com.ua. У нас играют только живые люди!


За словами Добровольської, різких кадрових змін у відділі зв’язків з громадськістю обласної міліції з її приходом не буде.

«Команда професійна. Плануємо залишити всіх на місці. Єдине – зараз вирішується питання, хто піде на місце керівника прес-служби УДАІ», – зазначила Добровольська.

До січня зв’язками з громадськістю в обласній міліції завідував Денис Харчук, який перейшов на посаду старшого інспектора зі зв’язків з громадськістю управління Державної служби охорони при ГУ МВСУ у Львівській області.


«Прес-Центр»
Категорія: Львів | Опубліковано: 05.03.2012 19:36
Ключові слова: міліція, речник, Денис Харчук, Світлана ДобровольськаУсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися