Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


Редактор «Львівської газети» заявляє про тиск на журналістів
Головний редактор «Львівської газети. Вісника міста» Василь Терещук заявляє про тиск нових власників на журналістів.

«Я був у відпустці, і вже тиждень є на лікарняному. Мені минулого тижня телефонували працівники, і скаржилися, що на них чиниться тиск виконуючим обов’язки випускового редактора», — зазначив 12 липня у коментарі Zaxid.net головний редактор «Львівської газети. Вісник міста» Василь Терещук.

В.Терещук розповів, що сьогодні йому зателефонував журналіст Василь Худицький, якому радять написати заяву на звільнення, оскільки він не виконав замовлення.

В.Терещук наголосив: «Хочу сказати, що це абсолютний нонсенс для «Львівської газети». Такого брутального тиску на журналістів ще ніколи не було. У зв’язку з тим, що ситуація складається так, що люди, які працюють у «Львівській газеті», можуть залишилися без роботи, я, напевно, буду звертатися до омбудсмена і до міжнародних журналістських організацій, щоб вони захистили людей. Є законодавство, журналістська етика, свобода слова, право писати і не писати текст. Сьогодні усе це грубо порушується. Наскільки я знаю, найгірше ситуація складається саме з журналістами. Це видно навіть по змісту газети, з тем. Матеріали дуже однобокі. Це обурливо, бо теми мають бути представлені з усіх точок зору».

«Наскільки мені відомо, газета потрапила під контроль депутата Львівської обласної ради. Фракція БЮТ не проголосувала, заблокувала можливість газеті стати комунальною, (коли це питання піднімалося на сесії Львівської обласної ради – ред.). Після цього ця людина буцімто купила газету. Наскільки я знаю, офіційно газета оформлена на третю особу. – повідомив В.Терещук – Від покупця виходила інформація, що купили за 200 тис. доларів. Це - найбільша операція купівлі-продажу ЗМІ за останні два роки на Львівщині».

На запитання, чи чинили тиск на головного редактора «Львівської газети», В.Терещук відповів: «Я мав вступну бесіду із представником власника, де мені дали зрозуміти, що я їх не влаштовую. Вони знали мою позицію щодо замовних матеріалів».


Press-centre.com.ua

Категорія: Львів | Опубліковано: 14.07.2010 10:24
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися