Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


Редактора газети ЛНУ ветмедицини звільнили через «дискредитацію» президента?
Олега Семенишина звільнено з посади редактора багатотиражки Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій  імені С.З. Гжицького.

Причиною звільнення нібито стала  стаття в університетській газеті  «Світ університету» - «Сяйво його духа було і є чимось надприродним» за березень 2010 року про святкування 196-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка в університеті. 

В матеріалі було процитовано  виступ письменника Романа Іваничука: «Не було б Шевченка - не було б УСС, УПА, зрештою, незалежності! Чи маємо незалежну Україну сьогодні? Маємо. Ми пережили Пілсудського, Гітлера, Сталіна, то переживемо й Януковича. Адже він створив уряд із залишків окупантів України! На місце І. Вакарчука наставляє Д. Табачника, українофоба, котрий не визнає української нації, глумиться з її історії. Як він може бути Міністром освіти і науки в Україні? - запитує Роман Іваничук».

Рада Галицької районної організації Партії регіонів у Львові підтримала  цю ініціативу і вважає неприпустимим  друкування  в університетській газеті статті політичного  характеру, що дискредитує, на думку ПР,  інститут  Президентства.

«А  також  носить  неправдивий,  провокаційний  і  антидержавний  характер,  який  спрямований  на  дезорієнтацію  та  дезорганізацію  молоді  і  в  жодному  випадку  не  несе  виховного  характеру», - йдеться у повідомлення розміщеному на сайті ради Галицької районної організації Партії регіонів.

За матеріалами: «Телекритика», Censor.net«Прес-Центр»
Категорія: Львів | Опубліковано: 24.06.2010 21:17
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися