Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


Регіональне видання «Сегодня» на Західній Україні виходитиме «на русском язикє»
До Дня Незалежності України буде газета «Сегодня» надрукувала спеціальний номер, який розповсюджуватиметься у Львові 24 серпня.

Як повідомляє «Сегодня», цей спецпроект — це перший випуск їхнього регіонального видання — «Западная Украина. Сегодня». З 1 вересня воно виходитиме щодня російською мовою.

«Почему газета «Сегодня» идет в Западную Украину? Региональные выпуски нашей газеты уже издаются в Киеве, Одессе, Харькове, Донецке, Днепропетровске, Крыму. В то же время ни одно издание не может претендовать на статус по-настоящему общенационального, если не будет иметь сильных позиций в Западной Украине — важнейшем регионе нашей страны, колыбели украинской независимости. Возможно, это будет и наш, пусть небольшой, но вклад в укрепление единства Украины», — йдеться у повідомленні.

Чому було вирішено робити газету для галичан саме російськомовною, у «Сегодня» не пояснили.

Як відомо, останніми роками в Україні зростає кількість людей, які розмовляють українською мовою. Так, якщо в 2004 році україномовними себе назвали 36% населення України, то в 2010 році — уже 40%.

З приводу «подарунку» газети «Сегодня» у мережі Facebook розгорілися гарячі дебати. Зокрема, навіть помірковані користувачі, яких можна назвати лідерами думок, висловлюють невтішні висновки про «окупаційну політику антиукраїнських сил».

Нагадаємо, медіахолдинг «Сегодня Мультимедиа», який видає газету «Сегодня», підконтрольний мільярдеру Рінату Ахмєтову. Ахметов народився в сім’ї шахтаря з Татарстану, є членом Партії регіонів.


«Прес-Центр»
Категорія: Львів | Опубліковано: 23.08.2011 10:28
Ключові слова: сегодня, російська мова, регіональний випуск, Західна УкраїнаУсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися