Меню

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Прес-релізи » Культура


Ремонтно-реставраційні роботи по відновленню фасаду будівлі Національного театру ім. Марії Заньковецької
ПРЕС-РЕЛІЗ
20.06.2012


Ми піднялися на риштування, щоб зблизька поглянути на роботи, які ведуться по реконструкції фасаду Національного театру ім. М. Заньковецької.

Ремонт театру Заньковецької
Ремонт театру Заньковецької


Так виглядає фасад театру з іншого боку, який прихований сіткою для мешканців Львова.

Ремонт театру Заньковецької
Ремонт театру Заньковецької

Ми спробували зловити мить і показати процес роботи над малюсінькою діляночкою, а точніше, однією з тисячі цеглинок, які проходять ретельну перевірку, щоб потім стати частинкою нового фасаду. На світлинах ви бачите, як відбувається процес укладання цегли на пошкоджені ділянки.

Ремонт театру Заньковецької


Ремонт театру Заньковецької
Ремонт театру Заньковецької
Ремонт театру Заньковецької
Ремонт театру Заньковецької


Ремонт театру Заньковецької


Робітники розповіли нам багато цікавих деталей про свою роботу, зокрема зазначили, що вона дуже філігранна, адже вимагає перевірки кожної цеглинки зовнішнього шару фасаду на якість та пошкодження. Особливої уваги заслуговує і підхід до виконання реставраційних робіт: «Ми робимо все поступово: спочатку зняли повністю всю штукатурку, наразі видаляємо всю пошкоджену часом та зовнішніми факторами цеглу. До роботи підходимо відповідально, бо намагаємося зберегти принцип за яким будувався театр. Вставляємо штирі, не зловживаємо цементом, адже надмірна його кількість шкодить, одним словом – формуємо кладку з верху до низу. Можливо неозброєним оком видасться, що роботи зроблено мало, але спеціалісти, які поглянуть, можуть відверто сказати, що вона є значною на даній стадії реконструкції», - зазначив виконроб Храмов Борис Юрійович.

До завершення цього тижня планується допрацювати зовнішній шар цегляного фасаду театру. З понеділка перейти до реконструкції карнизів та вікон.

Прес-служба театру триматиме Вас у курсі та повідомлятиме про роботи щотижня у розділах, як на офіційному сайті театру, так і на сайтах партнерах.


Олеся Галканова
Фахівець із зв’язків з громадськістю
та роботи з пресою
НАУД театру ім. М. Заньковецької
Категорія: Культура | Опубліковано: 22.06.2012 12:55
Ключові слова: реконструкція, театр Заньковецької, ремонтУсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися