Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Україна


Рівненські газетярі перемогли в конкурсі на краще антикорупційне розслідування

Нагороду за краще газетне антикорупційне розслідування у західному регіоні отримали журналісти Рівненського агентства журналістських розслідувань.

 

Про це повідомив ЗІК.

 

Кращим журналістським розслідуванням з проблем корупції в Україні у регіональних друкованих ЗМІ та Інтернет-виданнях на Заході України було визнано цикл матеріалів на тему шкільних батьківських внесків, який ІА «Рівненське агентство журналістських розслідувань» оприлюднило в лютому-березні 2009 року у «Рівненській газеті» та на інформаційному порталі www.4vlada.com.

 

Друге і третє місця в номінації посіли журналісти газети «Інформатор» (Львівське агентство журналістських розслідувань).

 

Нагородження відбулось у рамках 3-го Національного конкурсу на кращі журналістські розслідування з проблем корупції в Україні, оприлюднені в національних та регіональних ЗМІ. Журі конкурсу, до якого увійшли 20 експертів, складалося з представників ЗМІ, медіа-НДО та організацій громадянського суспільства. Усі роботи оцінювалися за трьома критеріями: рівень журналістської майстерності, гострота та актуальність проблеми, піднятої у розслідуванні, та глибина аналізу.

 

 

«Прес-Центр»

Категорія: Україна | Опубліковано: 03.12.2009 15:42
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися