Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


Садовий знову програв суд «Ратуші»
14 вересня 2011 року суддя Галицького районного суду м. Львова Віталій Стрельбицький задовольнив позов ЛКП ЛМР «Газета «Ратуша» до міського голови Львова Андрія Івановича Садового про «Захист ділової репутації».

Про це пише газета у сьогоднішньому номері, передає «Вголос».

У вересні 2010 року в інтерв’ю журналу «Корреспондент» в статті «Средства массовой агитации» мер Львова Андрій Садовий оприлюднив, на думку трудового колективу видання, неправдиві твердження про те, що «газета «Ратуша» відмовляється друкувати офіційні документи Львівської міської ради і виконкому, а також про те, що «цю газету ніхто не читає». Видання відразу ж подало до суду.

У судовому рішенні чітко зазначено, що мер повинен спростувати оприлюднені ним неправдиві твердження у той самий спосіб, в який він їх поширив — на сторінках видання «Корреспондент» і на умовах, які задовольняють це видання.

Головний редактор видання Львівської міської ради «Ратуша» Микола Савельєв наголосив на тому, що ні він, ні співробітники підпорядкованого йому ЗМІ не мають жодних претензій до колег із «Корреспондента», які лише послужили ретрансляторами оприлюдненої мером Садовим неправди. Співвідповідачем журналісти були лише через те, що цього вимагає закон.

Попереднього разу, коли «Ратуша» в районному суді двічі довела, що мер оприлюднює щодо них неправдиву інформацію, апеляційний суд просто закрив справу, яка тривала три роки, пославшись на те, що справу про «образу честі, гідності і ділової репутації» мали слухати в Господарському суді.

*

Рекомендуємо прочитати:

- Мер Львова знову нарвався на позов від газети «Ратуша»

- Мера Львова вруге оштрафували за те, що не вибачається перед «Ратушею»

- Мера Львова оштрафували на 510 гривень за те, що не спростував інформацію про газету «Ратуша»

- Суд зобов’язав мера Львова спростувати, що зарплату у «Ратуші» видають в «конвертах»


«Прес-Центр»
Категорія: Львів | Опубліковано: 15.09.2011 19:24
Ключові слова: газета, Андрій Садовий, Микола Савельєв, ратуша, суд, кореспондентУсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися