Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Світ


Сайт газети The Times стане платним
Доступ до сайтів британських видань The Times і The Sunday Times з червня 2010 стане платним.

Про це з повідомляє Lenta.ru з посиланням на Times Online.

В даний час матеріали газет викладаються на об'єднаний сайт Times Online, вони доступні всім бажаючим. На початку травня видавництво News International, якому, крім звичайної і недільної версій The Times належать видання The Sun та News of the World, відкриє окремі сайти The Times і The Sunday Times. До червня нові версії сайтів газет будуть працювати паралельно з The Times Online, який вони потім повністю замінять.

Вартість доступу до сайтів складе 1 фунт (1,5 євро) за один день і 2 фунти (3 євро) за тижневу передплату. За ці гроші можна буде без обмежень відвідувати як сайт The Times, так і читати онлайн-версію The Sunday Times.

Газети будуть розташовуватися за адресами thetimes.co.uk і thesundaytimes.co.uk. В даний час ці адреси перенаправляють на timesonline.co.uk. Після відкриття нових версій сайтів британських газет будуть розроблені спеціальні пропозиції для читання видань News International на телефонах, планшетних комп'ютерах та багатьох інших портативних пристроях.

Таким чином, запуск платної версії The Times відбудеться в намічений термін всупереч заяв їх власника Руперта Мердока. Наприкінці 2009 року він розповів, що анонсований ще влітку запуск нових версій видань доведеться відкласти, тому що над ними належить ще виконати велику кількість роботи.

Очолюваній Мердоком News Corp. уже належить одне онлайн-видання з частково платним доступом - The Wall Street Journal. За даними Associated Press, газета налічує понад 400 тисяч передплатників і є одним з найуспішніших видань з платою за читання матеріалів. Передбачається, що після The Times і The Sunday Times на систему роботи з платним доступом перейдуть сайти The Sun і News of the World.

Брати гроші за доступ до свого сайту збирається і ще одна популярна газета - The New York Times. Очікується, що видання перейде на платну систему роботи в 2011 році.


«Прес-Центр»
Категорія: Світ | Опубліковано: 29.03.2010 20:48
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися