Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


Сайти «Промінфо» і «Мережевих медіа» запрацюють завтра-післязавтра. Можливо

Портали компанії «Мережеві медіа» та сайти видань медіа-групи «Промінфо» можуть запрацювати 2-3 грудня.

 

Про це сказано у повідомленні адміністрації порталів.

 

«Нам нарешті вдалось узгодити з СБУ всі бюрократичні нюанси та скопіювати нашу інформацію. Отже, орієнтовно очікуємо поновлення роботи порталів 2-3.12.2009 року», — йдеться в повідомленні.

 

Як відомо, робота ресурсів «Мережевих медіа» та «Промінфо» була заблокована через «дніпропетровську справу». Інтернет-ресурси згаданих компаній хостились у провайдера «Колокол», сервери якого були розміщені на тому ж технічному майданчику, що й кабельного інтернет-провайдера, проти якого СБУ порушила кримінальну справу.

 

«Зараз ми намагаємося «підняти сайт» і звертаємося до керівництва СБУ з проханням повернути наші сервера, які не мають жодного відношення до будь-яких протизаконних дій», — повідомляє адміністрація порталів.

 

«Для нас залишається незрозумілим, навіщо завдавати збитків сотням інших компаний, які чесно працюють і не мають жодного стосунку до неправомірних дій. На жаль, СБУ нічого не пояснє з цього приводу», — додає вона.

 

Медіа-група «Промінфо» володіє спеціалізованими галузевими сайтами derevo.info, proelectro.info, harchovyk.com, meblevyk.info, а також сайтами видань «Деревообробник», «Електротема», «Ангелятко», «Ангеляткова наука», «Real Home», «Практика управління».

 

 

«Прес-Центр»

Категорія: Львів | Опубліковано: 01.12.2009 13:02
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися