Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


Шеф-піарник Садового привітав «Коментарі» з вдалою піар-акцією

Начальник управління інформаційної політики та зовнішніх відносин Львівської міськради Остап Процик розцінює історію із зняттям реклами тижневика «Коментарі» у Львові як вдалу піар-акцію видання.

 

Про це він висловився у коментарі, поширеному прес-службою міськради.

 

«Хочу привітати видання «Коментарі» з вдалою піар-акцією. Цікавий приклад того, як можна без грошей привернути до себе увагу. Хід не новий, але, як видно, і досі дієвий», — сказано у коментарі Процика.

 

«Наразі усі опитані нами власники сіті-лайтів у центрі міста заявили - жодної реклами «Коментарів» вони не розміщували і, відповідно, не знімали її. А якщо хтось це зробив, то це його особисте рішення. Натомість, там де ця реклама була розміщена, а саме на проспекті Чорновола, на вулиці Франка, на площі Петрушевича, вона висить і досі. Бажаю успіхів виданню, яке особисто регулярно читаю, у подальшій діяльності», — заявив він.

 

Вчора, 29 вересня, головний редактор тижневика «Коментарі» Вадим Денисенко повідомив, що 26 вересня у Львові з носіїв зовнішньої реклами зняли постери тижневика «Коментарі:» з обкладинкою останнього числа (від 25 вересня 2009 р.) із фото львівського міського голови та підписом «Садовий намагається підкупити Тягнибока».

 

Міський голова Львова Андрій Садовий причетність працівників міської ради до зняття з рекламних носіїв у місті постерів тижневика «Коментарі» заперечив

 

«Я вам офіційно заявляю: жодних вказівок від міської ради не було і ніколи не буде. Це є наше правило», — підкреслив Садовий вчора на прес-конференції.

 

Садовий вдав, що вперше чує, що рекламу зняли. «Була знята? А хто її знімав?», — перепитав він присутніх на прес-конференції журналістів.

 

Він сказав, що скандальну обкладинку зі своїм зображенням бачив: «Я цю фотографію бачив Вона є цілком нормальна. Вона мені не шкодить».

 

Коли журналісти перепитали, чи читав мер саму статтю, він відповів: «Статтю? Це хто пише? Всеволод Поліщук? Це прекрасний міг колега. Він колись працював виконуючим обовязки головного редактора газети «Поступ», в нас з ним були дуже серйозні розбіжності у поглядах. Він сьогодні працює в тій газеті («Коментарі». – Вголос), мені його погляд цікавий. Особливо, коли я перечитую його статті там з рік часу, можна подивитися, яка динаміка є».

 

 

«Прес-Центр»

Категорія: Львів | Опубліковано: 30.09.2009 11:33
Ключові слова:| Коментарі: 1
Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися