Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


«Щедрику-Ведрику» не потрапив у «білий список» сайтів «Київстар»
Сайт журналу «Щедрику-Ведрику» — www.journalforkids.org —  не входить до переліку інтернет-ресурсів, дозволених для перегляду дітьми в рамках послуги «Батьківський контроль», яку нещодавно запустив «Київстар».

Про це повідомив менеджер зі зв’язків з громадськістю Львівської філії «Київстар» Віктор Гальчинський.

«Нема його в «білому списку», — сказав Гальчинський.

За його словами, на сьогодні «білий список» складається з 44 сайтів освітнього і розважального характеру. Вони були запропоновані клієнтами та співробітниками «Київстар» та рекомендовані для дітей експертами Інституту психології ім. Г.С. Костюка НАПН України.

Зокрема, у переліку є інтернет-сторінка львівського дитячого журналу «Ангелятко».

На запитання кореспондента «Прес-Центру», якими є показники відвідуваності сайтів, що потрапили до числа 44-х, представник «Київстар» відповів, що наразі такої статистики немає.

Водночас він повідомив, що компанія отримує багато заявок від інтернет-ресурсів, які хочуть потрапити у «білий список» «Батьківського контролю».

Як повідомляв «Прес-Центр», у львівських школах заборонили передплачувати дитячий журнал «Щедрику-Ведрику» після того, як видання опублікувало принизливу статтю про галичан.

*

Узнай, где можно недорого купить диваны в Киеве. В интернет-магазине мягкой мебели NoviMebli всегда в наличии: недорого диваны и кресла отечественных производителей высокого качества со склада в Киеве. На всю мебель действуют оптовые цены.

*

Відтепер новини з «Прес-Центру» можна отримувати на e-mail.

Просто введіть адресу Вашої електронної пошти за цим посиланням:

Новини на E-mail

Відмовитись від розсилки Ви зможете у будь-який час, клікнувши на лінк «unsubscribe now» внизу кожного листа розсилки.«Прес-Центр»
Категорія: Львів | Опубліковано: 02.04.2011 22:07
Ключові слова: Щедрику-Ведрику, сайт, Київстар, Батьківський контрольУсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися